Fiat Brava/Marea nasıldır?

İlanı kesinleştirmedik, Bursa'da bu araçlara bakan ustaları öğrendik. Kronik sıkıntılarını da biliyorum, bir tecrübe olacak bize de. Hepinize teşekkür ediyorum.

Aile aracı olacak, tek kapı olmayacak, karar verildi. Size de teşekkür ederim zaman ayırdığınız için.

Arkadaki sticker hızlı gençlerin eline düşmüş araba şaka bir yana temizse alınabilir umarım motor üflemiyordur.

1 Hafta kullandım sanayi de, iyi araç ama panelvan geçmesi muayenede sıkıntı yapıyor masraf anlamında, trafikte hız konusunda da kafa karıştırıyor az.

Hocam hem az yakan olsun diye önerdim, biz de deli gibi arıyorduk anneme. Lakin bulabildiklerimiz 5 kuruş etmiyor bu dönemde. Arabaların hasını şöyle bırakayım temiz bir aile arabası istiyorsanız fakat çok yakar benden söylemesi;

Hocam hem az yakan olsun diye önerdim, biz de deli gibi arıyorduk anneme. Lakin bulabildiklerimiz 5 kuruş etmiyor bu dönemde. Arabaların hasını şöyle bırakayım temiz bir aile arabası istiyorsanız fakat çok yakar benden söylemesi;

4 kapı 2008 model eli yüzü düzgün Fiestalar 60.000 TL olmuş piyasa alt üst😔

Yaksa n'olacak hocam canavar gibi motor var, az basarsan az yakar :)

Geri
Yukarı