Fiat Egea alınmalı mı?

Daha fazla  
Arkadaşlar otomatik vites olarak almayı düşünüyorum yardım eder misiniz? Almalı mıyım, neden? Almamalı mıyım, neden?

F/P olarak en iyisi. Kaliteli parçası uygun yerli.
Bence kesinlikle almalısın.

Teşekkür ederim arkadaşlar. Video yorumlarında o kadar b-k atmışlar ki arabaya soğudum ne dersiniz?

Burada otopark takipçileri olduğunu görmek güzel. 0 almak istiyorsan zaten o paralara başka öyle bulamazsın ama ikinci elde dahilse octavia kesinlikle düşünülmeli.

Bence de Octavia ikinci el alınacaksa iyi bir seçim olacaktır. Fakat sıfır almak istiyorsanız Egea o fiyata göre gayet iyi bir araba. 110 HP olan modelin hız ve serilik konusunda da sizi tatmin edeceğini düşünüyorum. Yorumların kötü olmasına pek şaşırmadım açıkçası. Çünkü Fiat bugüne kadar -bazı hususlarda- insanların gözünde kötü bir izlenim bırakan bir firma oldu. Bu algıyı değiştirmek kolay olmadığı gibi, ülkemizde bir şeyi tanımadan, kullanmadan, bilmeden ön yargıyla yaklaşan büyük bir kesim var. Çeşitli videolar izleyerek yahut test sürüşüne çıkarak arabayı deneyimlemeniz en iyi kararı vermenizde size yardımcı olacaktır.

Yeni Elantra da alabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz fanatiklik gibi olacak ama Alman arabasından şaşma, alternatif Japon.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…