Fiat Egea alınmalı mı?

Egea iyi araba ama güvenlik testine girmemesi benim kafam da soru işareti bırakıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yapmayın o aracın ne hızla kaza yaptığını biliyorumusunuz da koyuyorsunuz.

Videoyu yayınlayan kişi bir yoruma şöyle bir cevap vermiş .

"Ömer Bey, Kazazedelerin yakınlarıyla görüştüm, haza hakkında çok daha detaylı bilgilere sahibim. Bu araç düz yolda sipin atıp alt geçidin beton ayaklarına vuruyor. Ben FIAT'a bu kazayı araştırsın diyorum, Bu araba benzinli ve araçta 4 kişi var zaten aracın maksimim hızı 120 civarı. fren süresi ve aracın sipin atarken kaybettiği hızı da hesaplarsak hız 80-90 lara düşer. FIAT neden bu kazayı araştırmıyor? İTÜ'den yardım alabilir, Davalar hepimiz için hayırlı olacak merak etmeyin. Koltukların standart dışı olduğunu mahkemenin atadığı bilirkişi tespit etti."

1.6 dizel motoru remap işleminden sonra 157hp güç üretiyor buda bu aracı ciddi zevkli yapar.

Dosya Ekleri

• FB_IMG_1469142774677.jpg
    FB_IMG_1469142774677.jpg
    135,3 KB · Görüntüleme: 277
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı