Fiat Linea alınır mı?

@Oghun Kusura bakmayin gec dondum, bakiyoruz hocam aileme alacagimiz icin genis bir araba istiyorlar. 100.000 bandinda cok eski olmayan bir araba bakiyorum.

@Oghun Kusura bakmayin gec dondum, bakiyoruz hocam aileme alacagimiz için genis bir araba istiyorlar. 100.000 bandinda cok eski olmayan bir araba bakiyorum.

Hocam Focus, Corolla tarzı bakıyorsunuz. Ama Linea benim gözümde teneke. Yalan söylemeyelim. Ben söylediğim arabaların 2007 ile 2012 arası model bulursunuz.

Hocam moral bozmak istemem ama şahsen almamanız yönündeyim çünkü linea sağlam bir araba değil can güvenliğiniz yok.

Hocam Fiat parçası ucuz arabadır bizde kullandık ama gitmiyor. Araba 1.3 multijet veya 1.6 multijette olsa gitmiyor. Bir de konforu yok. O fiyata temiz corolla veya focus bulursa dadından yenmez.
1.6 Multijet gitmiyor mu? Güldürmeyin beni hocam.
Konfor yok diyip her kasiste zıplatan Fokus önermeniz de ayrı komik.

1.6 Multijet gitmiyor mu? Güldürmeyin beni hocam.
Konfor yok deyip her kasiste zıplatan Fokus önermeniz de ayrı komik.

Hocam bizde 1.4 Team paket accent era vardı. Linea, Egea hepsine saplıyordu araba. Egeanın bir tek 1.4 benzinlisini geçememiştik. Bu arada ışıklarda durup kalkmıştık. Lineadada konfor yok. Ama arabanın tek avantajı az yakıyor. Başka avantajı yok.

@Oghun, 1.4 benzinli motor, 1.6 dizel 120 beygir 320n torklu Egea'ya mı saplıyordu, üstelik kalkışta? 🤣🤣🤣

Hocam siz ciddiye almıyorsunuz ama ciddiye alınması gerekir. Tabi bunlar şaka maka. Bizim araba 130 bg. Yazılımlıydı. Bu arada hiç abartma yok 1.3 multijete 1 boy,1.6 multijete çeyrek boy atıyordu.
@Oghun, 1.4 benzinli motor, 1.6 dizel 120 beygir 320n torklu Egea'ya mı saplıyordu, üstelik kalkışta? 🤣🤣🤣

Hocam çeyrek boy atmış derken 1.6 attı. Ben karıştırdım.1.4 İle kapışmadık.

Geri
Yukarı