Fiat Linea alınır mı?

Yahu hocam, sen şaka mısın?
Ben de getireyim sana 1.3 110HP yazılımlı Linea, bak gör sana kaç boy fark atıyor.

Yahu hocam, sen şaka mısın?
Ben de getireyim sana 1.3 110HP yazılımlı linea, bak gör sana kaç boy fark atıyor.

Hocam niye bu kadar abartıyosun? Ben yalan mı söylüyorum? Asıl sen şaka mısın?

Son düzenleyen: Moderatör:
1.4 motordan turbosuz ve sadece yazılımla 130 HP nasıl aldığınızı sorabilir miyim?

Hocam araba benim amcamındı. Benim bildiğim arabada yazılım vardı. 130 BGdi. Amcamın olduğu için arada bizde kullanıyorduk.

Hocam araba benim amcamındı. Benim bildiğim arabada yazılım vardı. 130 BGdi. Amcamın olduğu için arada bizde kullanıyorduk.
Tamam hocam. Yaşınız daha 18'i geçmemiş olduğunu varsayıyorum ve yaşınıza veriyorum. İyi günler dilerim.

Tamam hocam. Yaşınız daha 18'i geçmemiş olduğunu varsayıyorum ve yaşınıza veriyorum. İyi günler dilerim.

Vallahi hocam daha ne kadar uzayacak bende bilemiyordum sağ olun bitirdiğiniz için. Yaşım 16 belirteyim.

Şaka gibisiniz 1.6 1.3 arabalardan basmaktan bahsediyorsun sanki bana V8 700 HP acıyorum.

Fiat punto alıyoruz arkadaşlar 65000 km de temiz bir araba, ilanı kaldırttık olsa atardım.

Fiat punto alıyoruz arkadaşlar 65000 km de temiz bir araba, ilanı kaldırttık olsa atardım.

Hayırlı olsun hocam. Kazasız belasız kullanmayı nasip etsin. İnşallah bizde alırız bir tane. Tekerinize taş değmesin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…