Fiat Palio bagaj boyama

DarkNight321

Decipat
Yer
Bursa
Daha fazla  
İyi sosyaller yakın zamanda Palio aldım 98 model aracın rengi (lansman) kahverengi yaşı gereği güneş yanıkları mevcut. Arka bagaj kapağı ve tamponu boyatmak istiyorum. Tamponda çok bir şey yok sadece taş izleri var ondan dolayı sizce maliyeti ne kadar çıkar? Bir de sağ arka kapıda hafif bir göçük var hepsi toplam sizce ne kadar tutar ortalama?

Arka Bagaj Güneş Yanığı.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
2023 kasımda parça başı 3.000 TL ye boyattı bir arkadaşım.

Bir de sizin renk zor bir renk, iyi bir yere boyatmanız şart, renk tutmazsa gözünüze batar, arabadan bile soğuyabilirsiniz.

2023 Kasım'da parça başı 3.000 TL'ye boyattı bir arkadaşım.

Bir de sizin renk zor bir renk, iyi bir yere boyatmanız şart, renk tutmazsa gözünüze batar, arabadan bile soğuyabilirsiniz.

Anladım cevap için teşekkürler. Göçük tahmini ne kadar tutar acaba fotoğraf yok şu an ama büyük değil.

Boyasız göçük düzeltme yapan yerler göçüğün zorluğuna göre göçük başı 300 TL den başlıyor 2-3 bine kadar gidiyor. Boyasız göçük düzeltmeye uygun değilse de aynı bagaj kapağı ve tampon gibi 3000 civarından başlar sanırım.

Google haritalardan bulunduğunuz şehirdeki en yüksek puanlı kaportacıları, göçük onarımı yapam yerleri bulun, genelde birçoğu whatsapp tan fiyat veriyor. Daha net bilgi alırsınız. Son dönemde usta bulmak zor, asgari ücrete de zam geldi, fiyatlar artmış olabilir.

Boyasız göçük düzeltme yapan yerler göçüğün zorluğuna göre göçük başı 300 TL'den başlıyor 2-3 bine kadar gidiyor. Boyasız göçük düzeltmeye uygun değilse de aynı bagaj kapağı ve tampon gibi 3000 civarından başlar sanırım.

Google haritalardan bulunduğunuz şehirdeki en yüksek puanlı kaportacıları, göçük onarımı yapayım yerleri bulun, genelde birçoğu WhatsApp'tan fiyat veriyor. Daha net bilgi alırsınız. Son dönemde usta bulmak zor, asgari ücrete de zam geldi, fiyatlar artmış olabilir.

Tamamdır hocam teşekkürler bilgi için.

Geri
Yukarı