Fibabanka alışveriş kredisi ile bilgisayar almak

yaraliordek

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Gaming Gen'de fiyat performans açısından hoşuma giden bir bilgisayar buldum. Alışveriş kredisi vasıtasıyla satın almak istiyorum. Ama babam sadece Fibabanka kullanabileceğimizi söyledi. Fibabanka'dan alışveriş kredisi ile bilgisayar almak istiyorum. Gaming gen veya başka bir siteden bunu nasıl yapabilirim?

Gaming Gen'de fiyat performans açısından hoşuma giden bir bilgisayar buldum. Alışveriş kredisi vasıtasıyla satın almak istiyorum. Ama babam sadece Fibabanka kullanabileceğimizi söyledi. Fibabanka'dan alışveriş kredisi ile bilgisayar almak istiyorum. Gaming gen veya başka bir siteden bunu nasıl yapabilirim?
Ben Vatan üzerinden SSD, kulaklık, mouse gibi ürünleri fiba bank kredisi ile aldım. Peşin fiyatına taksit diyorlar ama %12-13 gibi bir sağlık sigortası için ücret de ekliyorlar. Vatana bakabilirsin.

Vatan kazık hocam almasam daha iyi.
Şöyle bir durum var hocam vatanda. Fiyat isteme gibi bir olay söz konusu. Örnek vermek gerekirse ben HyperX cloud alpha s alacağım zaman 1440 lira dediler bana. Ben de internette daha uygun olduğundan ve indirim istediğimden bahsettim. Sağolsun orada yardımcı olan bir abim vardı ve dur fiyat isteyelim dedi. İnternet fiyatı o sıralar 1320 lira iken 1140 lira gibi bir fiyata aldım. Belki sizlere de öyle bir olay denk gelebilir. Gidip gezin ve fiyat isteyin. Eğer olumlu dönüş olursa çok uygun fiyata gözünüzün önünde direkt alırsınız. İnternet kargo derdiyle uğraşmazsınız.

Şöyle bir durum var hocam vatan da. Fiyat isteme gibi bir olay söz konusu. Örnek vermek gerekirse ben HyperX Cloud Alpha S alacağım zaman 1440 lira dediler bana. Ben de internette daha uygun olduğundan ve indirim istediğimden bahsettim. Sağ olsun orada yardımcı olan bir abim vardı ve dur fiyat isteyelim dedi. İnternet fiyatı o sıralar 1320 lira iken 1140 lira gibi bir fiyata aldım. Belki sizlere de öyle bir olay denk gelebilir. Gidip gezin ve fiyat isteyin. Eğer olumlu dönüş olursa çok uygun fiyata gözünüzün önünde direkt alırsınız. İnternet kargo derdiyle uğraşmazsınız.

11.500 liralık bilgisayar vatan da 16.000 liraya yazıyor. Gidip ne indirimi istiyim bunlardan?

11.500 liralık bilgisayar vatan da 16.000 liraya yazıyor. Gidip ne indirimi istiyim bunlardan?
Haklısınız ama örnek vermek gerekirse : INTEL I5 11400F-ASUS DUAL RX6600-8G-PRIME H510M-K-KIOXIA 500GB SSD-16GB RAM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
Bu sistemdeki tüm ekipmanları tek tek internette topladım. 15264,94 TL yapıyor internetten alınca. Kargo ücretlerine bakmadım. Ama vatan bu tarz sistemlerde 600-700 tl indirim yapıyor ki kendim de şahit oldum. İnternetten kendi sistemimi toplarken vatandan da fiyat alayım dedim. 16500 dediler önce, sonra da 15500 dediler fiyat alıp. Ben internette 14500'e toplamıştım ama ekran kartım Sapphire değildi mesela MSI'dı o zaman. Değişebilir yani hocam, sadece öneriydi. İlla alın demiyorum ama akşam 22.00 fırsatlarında güzel ekipman fiyatları yakalayabilirsiniz.

Şöyle bir durum var hocam vatan da. Fiyat isteme gibi bir olay söz konusu. Örnek vermek gerekirse ben HyperX Cloud Alpha S alacağım zaman 1440 lira dediler bana. Ben de internette daha uygun olduğundan ve indirim istediğimden bahsettim. Sağ olsun orada yardımcı olan bir abim vardı ve dur fiyat isteyelim dedi. İnternet fiyatı o sıralar 1320 lira iken 1140 lira gibi bir fiyata aldım. Belki sizlere de öyle bir olay denk gelebilir. Gidip gezin ve fiyat isteyin. Eğer olumlu dönüş olursa çok uygun fiyata gözünüzün önünde direkt alırsınız. İnternet kargo derdiyle uğraşmazsınız.

Aynı olay Teknosa'da başıma geldi. Monitör sormaya gittim 4 bin TL dedi. Senin için kendi indirimi kullanıyorum 3200 dedi. Ama ben 4300'e daha iyi bir monitör aldım orası ayrı konu. :D

Haklısınız ama örnek vermek gerekirse: INTEL I5 11400F-ASUS DUAL RX6600-8G-PRIME H510M-K-KIOXIA 500GB SSD-16GB RAM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
Bu sistemdeki tüm ekipmanları tek tek internette topladım. 15264,94 TL yapıyor internetten alınca. Kargo ücretlerine bakmadım. Ama vatan bu tarz sistemlerde 600-700 TL indirim yapıyor ki kendim de şahit oldum. İnternetten kendi sistemimi toplarken vatandan da fiyat alayım dedim. 16500 dediler önce, sonra da 15500 dediler fiyat alıp. Ben internette 14500'e toplamıştım ama ekran kartım Sapphire değildi mesela MSI'dı o zaman. Değişebilir yani hocam, sadece öneriydi. İlla alın demiyorum ama akşam 22.00 fırsatlarında güzel ekipman fiyatları yakalayabilirsiniz.

Ben aynen böyle bir sisteme Gaming gende 12bin civarına baktım onu almak istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı