Fibabanka alışveriş kredisi nasıl kullanılır?

Arkadaşlar N11 üzerinden alışveriş kredisi ile P40 almak istiyorum.

Fibabanka müşterisi değilseniz;
  • Fibabanka alışveriş kredisi seçeneğini seçtikten sonra Fibabanka sayfasına yönlendirilirsiniz.
  • Ilgili sayfadaki formu doldurup kredi başvurunuz onaylandıktan sonra Fibabanka müşterisi olmanız için talebiniz alınır.
  • Müşteri olmanız için sözleşmeniz kurye ile size iletilir.
  • Fibabanka müşterisi olduktan sonra uygun faizli Fibabanka alışveriş kredisi’nden de faydalanabilirsiniz.
Burada yazılana göre bana sözleşme kurye ile gelecek. Peki bu süreç nasıl işliyor? Sözleşmeyi imzalayıp kurye ile gönderdikten sonra mı telefon bana gönderilmek üzere hazırlanıyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Anlaşmalı mağazalardan da alabilirsiniz. Vatan Bilgisayar’a gidip danıştığınızda telefonunuz üzerinden 3422'ye mesaj yollatıyorlar ve uygunsa krediniz hazır oluyor.

Detaylı bilgi için;

Anlaşmalı mağazalardan da alabilirsiniz. Vatan Bilgisayar’a gidip danıştığınızda telefonunuz üzerinden 3422'ye mesaj yollatıyorlar ve uygunsa krediniz hazır oluyor.

Detaylı bilgi için;
Vatan PC'den kredi kullanan biri olarak tavsiye etmem. N11'den alınca faiz işlemiyor ama Vatan'da işliyor. 1534 TL'lik 12 taksit alışverişime +145 TL fark koydu.

Tabi bu durumun şu avantajı oldu, önceden alışverişim olunca N11'den direkt sözleşme vs. uğraştırmadan krediyi verdiler.

Detaylı bilgi için;
aslında n11 üzerinden almak istememin sebebi elimde bir kupon var onunla biraz indirimli olarak alabilirim.

Banka illa elinde fiziksel imza bulundurmak istiyor. Normalde e-imzayla halledilebilmesi lazım ama o da bizim geri kalmışlığımız.

Tavsiyem şu eğer Vatan'dan alacağınız 100-150 TL'lik bir şey varsa gidip şubeden alın. 3 Taksitle alırsanız 10 TL anca artar. Hesap orada açılacağı için kuryenin gelmesine gerek kalmaz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı