Fiber altyapı başvurusu

onurfirat

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, bulunduğum bölgede fiber altyapı bulunmamakta yan yana 5'er katlı binalarda oturmaktayız ve tüm daireler aktif olarak internet kullanmakta. Bu 5 binanın arasına bir kutu konup binaların o kutudan erişim alması mümkün değil mi? Herhangi bir servis sağlayıcı bizim mağduriyetimizin çözüm bulamaz mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
ADSL kullanıyorsanız VDSL ile değiştirebilirler. Twitter dan TT Desteğe yazın geri dönüş yaparlar eğer altyapınız yeterli falan derlerse imza toplayıp genel müdürlüğe gidin.

ADSL kullanıyorsanız VDSL ile değiştirebilirler. Twitter'dan TT desteğe yazın geri dönüş yaparlar eğer altyapınız yeterli falan derlerse imza toplayıp genel müdürlüğe gidin.

Altyapı olsa sıkıntı yok zaten 50 metre ileride VDSL var benim sokağımda yok Max verebildikleri hizmet 16 MB onun da 10'u geliyor. Ben iletişime geçtim yapacak bir şey yok diyorlar ama millete özel hat çekiyorlar.

Özel hat çekme işlemleri ya sponsorlukla olur ya lüx semtlere, evlere olur ya da para ile olur. Sizin yapmanız gereken istediğinizi İSS'nin müdürlüğüne gidip altyapı başvurusu yapmak. Ama bunu tek başınıza gerçekleştirirseniz çok bir şey olmaz. Site olarak birleşip başvuru yaparsanız emin olun çok daha hızlı sonuçlandırılır. Çünkü hiçbir İSS 1 müşteri için o kadar masrafa girmez.

Geri
Yukarı