Fiber altyapı bulunmayan yerde Millenicom kullanılır mı?

MurtyN

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Şu an kullandığım internet Superonline ve ayda 100 TL'ye yakın bir fiyatla 24 Mbps internete sahibim. Bazı arkadaşlarım Millenicom kullanmamı önerdi ama bulunduğum bölgede fiber altyapı yok. Peki Millenicom'un VDSL paketleri bulunuyor mu? Bulunmuyorsa da herhangi bir şekilde kullanabilir miyim?

Milleni kullanmayın önceden ben de kullanıyordum haftada en az 1 kere internet gidiyordu arayınca düzeliyordu. Şu an Türk telekomdayım sıkıntı çekmiyorum.

Arkadaşım 2 yıldır kullandığını ve hiçbir sorunla karşılaşmadığını söyledi o yüzden merak ettim.

Millenicom kullanma. Ben pişman oldum değiştirmeyi düşünüyorum. VDSL olarak 35mbps paketi kullanıyorum, gün içinde hızım sürekli 2-3 mbps civarına düşüyor. En az 20 kez bu sorun yüzünden milleni müşteri hizmetlerini aramışımdır. Yan dairemdeki kuzenim de millenicom kullanıyor ondada aynı sorunlar var.

Şu an kullanıyorum. 35/6 Mbps hiç düşme olmadı. Pingim de yükselmedi. Tavsiye ederim.

Dün sabah Millenicom'a geçtim. 35 Mbps pakette 32-33 Mbps hız alıyorum. Pingim eskiden 7'yken şimdi 9. Akşamları bazen daha da yükseliyor. Modemden bağlantıyı yenileyip farklı ip alınca yine 9 ms'e düşüyor. Şimdilik memnunum diyebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı