Fiber Altyapısı Olmayan Yere Altyapı Getirmek

Kemal.K

Kilopat
Yer
Istanbul, Turkey
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. ben fiber internet bağlatmak istiyorum fakat benim oturduğum bölgede yok, nasıl bağlattırabilirim ?
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum bizim burada da yoktu ama arka apartmana çekmişler yanımızdaki apartmanlara çekmişler bizim burada yoktu, neyse bikaçgün tartıştık gelirsiniz, gelmeyiz, gelirsin, gelmem derken btk.gov.tr, ibb, twitter dan başbakanlık ulaştırma haberleşme bakanlığı heryere şikayet ettim gittim Telekom binasına gittim, tartıştım falan, ertesi hafta bi baktım sabah kanalizasyondan adamlar çek çek diye bağırıyor. :D Şuanda fiber kullanıyorum.

Dostum bizim burada da yoktu ama arka apartmana çekmişler yanımızdaki apartmanlara çekmişler bizim burada yoktu, neyse bikaçgün tartıştık gelirsiniz, gelmeyiz, gelirsin, gelmem derken btk.gov.tr, ibb, twitter dan başbakanlık ulaştırma haberleşme bakanlığı heryere şikayet ettim gittim Telekom binasına gittim, tartıştım falan, ertesi hafta bi baktım sabah kanalizasyondan adamlar çek çek diye bağırıyor. :D Şuanda fiber kullanıyorum.
ttnet in şubesine gittim, sordum nasıl bağlatabilirim diye orda oturan abla sırayla bağlatıyolar 1-2 yılı bulabilir dedi. O zaman hiç getirmeyin daha iyi

Para yatirip kendiniz yaptirmalisiniz,yok dilekce,yok sikayet hava civa onlar laf kalabaligi sadece.Kendi belirledikleri gibi yaparlar altyapiyi.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı