Fiber geldiğinde VDSL hat iptal mi edilecek?

Punish3r

Attopat
3 aydır bölgeye fiber kablo döşüyorlar gelip kabloyu içeriye çektiler ama kutu falan kimseye bırakmadılar. Sokak başlarına fiber dolaplar bırakıldı her yer FTTH olacak. Uzun zaman fiber bekledim ama şimdi ne ping umurumda nede yüksek hız çünkü yaş geçti sistem eskidi heves zevk kalmadı İPTV olayını da bitirdiler kullanamadan bitti. Fiber modem ücreti, 100+ paketlerin ücretleri derken fiyat çok pahalı hiçbir anlam ifade etmiyor zaten taksitleri faturaları zor yetiştiriyorum 2 katı fiyatı bayılamam. Ben 35 Mbps VDSL internetimle memnunum VDSL hattı söküyorlar mı?

3 aydır bölgeye fiber kablo döşüyorlar gelip kabloyu içeriye çektiler ama kutu falan kimseye bırakmadılar. Sokak başlarına fiber dolaplar bırakıldı her yer FTTH olacak. Uzun zaman fiber bekledim ama şimdi ne ping umurumda ne de yüksek hız çünkü yaş geçti sistem eskidi heves zevk kalmadı IPTV olayını da bitirdiler kullanamadan bitti. Fiber modem ücreti, 100+ paketlerin ücretleri derken fiyat çok pahalı hiçbir anlam ifade etmiyor zaten taksitleri faturaları zor yetiştiriyorum 2 katı fiyatı bayılamam. Ben 35 Mbps VDSL internetimle memnunum VDSL hattı söküyorlar mı?

Hayır sökmezler. İsteyen VDSL'den devam eder. Bence 35 fibere geç daha iyi.

Adam borcum var taksitleri zor yetiştiriyorum diyor sen fiber diyorsun.

3 aydır bölgeye fiber kablo döşüyorlar gelip kabloyu içeriye çektiler ama kutu falan kimseye bırakmadılar. Sokak başlarına fiber dolaplar bırakıldı her yer FTTH olacak. Uzun zaman fiber bekledim ama şimdi ne ping umurumda ne de yüksek hız çünkü yaş geçti sistem eskidi heves zevk kalmadı IPTV olayını da bitirdiler kullanamadan bitti. Fiber modem ücreti, 100+ paketlerin ücretleri derken fiyat çok pahalı hiçbir anlam ifade etmiyor zaten taksitleri faturaları zor yetiştiriyorum 2 katı fiyatı bayılamam. Ben 35 Mbps VDSL internetimle memnunum VDSL hattı söküyorlar mı?

Hocam VDSL kaldırılmaz içiniz rahat olsun.

Aynı hız için neden fiber modem alayım boşuna masraf yapayım gerek yok. Sökmüyorlarsa iyi çünkü havai hat olarak geliyor bina kutusu falan yok adamlar garip bir şekilde sokaktaki duvara kutu koydular oradan herkesin kapı penceresinden içeriye soktular öyle kullanıyoruz sorunda yok.

Aynı hız için neden fiber modem alayım boşuna masraf yapayım gerek yok. Sökmüyorlarsa iyi çünkü havai hat olarak geliyor bina kutusu falan yok adamlar garip bir şekilde sokaktaki duvara kutu koydular oradan herkesin kapı penceresinden içeriye soktular öyle kullanıyoruz sorunda yok.

35Mb hatta kaç ödüyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı