Fiber Modem ile VDSL Hat Kullanılır mı?

FurErg

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhabalar konuya hiç hakim olmadığım için sizlere sormak istedim.
Şuan hattıma bağlı modem bu.
Elimde bulunan ve kullanmak istediğim modem ise bu. (Modemi kullanmak istemem daha şık ve daha iyi bir çekim gücü var).
Hattım TTNET Hipernet 50 Mbit.

Hat bilgilerim, görselde ki gibi.
Sormak istediğim ise, şu an 2. linkte gösterdiğim ZyXEL modemi kullanabilir miyim ?
Yardımcı olursanız çok iyi olacak.

383912

383913

Son düzenleyen: Moderatör:
Zyxel modem VDSL2 destekliyor özelliklerinde ve kutusunda yazıyor, resimlerle ne anlatmaya çalıştın anlamadım 4 kere okudum herhalde elimdeki modem VDSL destekliyor mu diye sordun? gönderdiğin modemin özelliklerine baktım fiber ibaresi göremedim ve her şeyden öte özet olarak evet VDSL2 destekliyor kullanabilirsin.

Zyxel modem VDSL2 destekliyor özelliklerinde ve kutusunda yazıyor, resimlerle ne anlatmaya çalıştın anlamadım 4 kere okudum herhalde elimdeki modem VDSL destekliyor mu diye sordun? gönderdiğin modemin özelliklerine baktım fiber ibaresi göremedim ve her şeyden öte özet olarak evet VDSL2 destekliyor kullanabilirsin.

Tam olarak bunu sormak istedim, kullandığım hat VDSL mi VDSL 2 mi bilmiyorum, kutuları mevcut değil modemlerin. O yüzden şu an kullandığım hat değerlerini vs. gibi bilgileri atmaya çalıştım. Yani bu modemi sorunsuz kullanabilirim?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı