Fiber için daireye kablo çekmek

Cat.6 kabloların hepsi standart olarak üretilir. Zaten adı üzerinde Kategori 6. Bu kategorinin gereksinimlerini karşılayamayan hiçbir kablo Kategori 6 için sertifikalandırılamaz veya adlandırılamaz. Uygun fiyatlı bulduğunuz bir toptan (kablo topundan bahsediyorum) sipariş geçebilirsiniz.

Hocam benim attığım kabloyu metre hesabı alabilirsiniz.

Nexans kablo kullanmadım hiç ama %100 bakır deniyorsa tercih edilebilir. Ürün seçiminde oldukça fazla çeşitte metraj mevcut. Denenebilir.

c
cat6 kablo bulabildim ancak cat6a olan kabloları bulamadım çok fark yoksa aralarında sadece cat6 yazanlardan alayım o zaman para olarak çok bir sıkıntı yok ev sahibinle ortak yapacağız çünkü.

Hocam attığım kablo kaliteli bir ürün. Alabilirsiniz.

hocam 4. katayım daireden ankastrye kadar 15 mt giti dolaşma durumuna göre hesaplayın.
Hiç bir bilgim yok ki nereden dolanıyor nasıl oluyor kabloyu alıp elektrikçiye yaptırmayı planlıyorum anlaması basit bir şeyse bakayım ancak nasıl olacak hiç bir fikrim yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…