Fiber için keşif ve projelendirme

Güncelleme;

CEO'ya mail atıp

Eki Görüntüle 736336

Müdürlükten gelen cevap : Belirtilen adreste altyapımız bulunmamaktadır altyapı bütçe sağlandığı zaman tamamlanacaktır çözüm için net bir süre paylaşamıyoruz konu müdürlüğümüz tarafından takip edilmektedir.

Üstteki taktik tutuyor bence adamların elinde olsa hemen yapacaklar bence :D birkaç gün sonra tekrar denerim nasıl olsa bütçe yok cevap belli ve keşif ve projelendirme denip neden geri dönüldüğünü sorarım.

Bu saatten sonra VDSL gelmesin cidden üzülürüm.
farklı email adresinde mahalle sakiniymiş gibi talep et ne kadar çok talep o kadar hızlı sonuç demek :D

Hocam çok sağolun bu 2 aylık paketi yeni gördüm. Ama işe yarar mı bilemem. Ne yalan söyleyeyim artık hevesim kaçtı. Evin içinde fiber GPON kutusu var. O bize biz ona bakıyoruz. Sürecin hızlanacağını da sanmıyorum. Bizi perişan ettiler. Alt tarafı bir aktivasyon yapılacak. Zaten en zorlu süreci atlatmışız...
Superbox bitince kapattırın hocam sonra bunlardan abonelik açtırın daha sonra istediğiniz sağlayıcıya geçersiniz.
@rootz bu paketler sadece yaz için geçerli değil mi?
Hayır 31.12.2020 tarihine kadar alınabiliyor seneye tekrar koyarlar mı bilemiyorum.

farklı email adresinde mahalle sakiniymiş gibi talep et ne kadar çok talep o kadar hızlı sonuç demek :D
Tutmaz mümkün değil.

Senden adres istiyorlar hizmet numarası istiyorlar.
Güncelleme;

Genel müdürlükten aradılar bu sefer iletişim birimi vs değil doğrudan genel müdürlükten arıyorum dedi yani direk CEO ekibi ilgilenmiş gibi hissettim.

Arkadaş bana bölge müdürlüğünde 2020 yılı içerisinde bütçe doğrultusunda yapılacağı (Garibim telekom'un parası bitti köylere yan yana T7 koyunca) 2021 yılı için genel müdürlük tarafından bölge müdürlüğüne VDSL ve fiber dönüşümü için bütçe planlaması için bilgi verilmiş.

Arayan kişiye özellikle soruyorum eve kadar fiber mi yoksa VDSL mi diye her ikisi içinde bilgi verdik diyor adamların ağzından düzgün bilgi alamıyoruz :D

En son "O zaman 2021 yılında eve kadar fiber geliyor mu?" dedim Ben size onun garantisini veremem dedi.

Yani benim burada anlamadığım şey şu bu bütçeyi genel müdürlük her sene eşit oranda mı dağıtıyor yoksa bölge müdürlüğü talep mi ediyor konuşmalardan anladığım kadarıyla birinci şeçenek.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı