Fiber internet altyapısı

ExePremium

Hectopat
Yeni taşınacağımız binayı gezerken apartmanda şöyle bir manzaraya rastladım. İnternet altyapısıyla bir alakası var mı? Teşekkürler.

384009

Son düzenleyen: Moderatör:
Servis sağlayıcıların sitelerinde fiber sorgulama sayfaları var, adres girerek öğrenebilirsiniz.

Yalıtımlarına bakarak ne kablosu olduklarını çıkarmak zor.
Sol taraftaki kırmızılar bir ihtimal olabilir. Sağdakiler zaten normal telli kablo gibi duruyor.

HİPERNET, Türk Telekom'un fiber servisi. 100 Mbps'e kadar hizmet alınabiliyor yanlış hatırlamıyorsam.

HİPERNET, Türk Telekom'un fiber servisi. 100 Mbps'e kadar hizmet alınabiliyor yanlış hatırlamıyorsam.
Asım Bey. Ben Turk Telekom Hipernet 24 Mbps VDSL paketini kullanıyorum. Alabildiğim değerler:
Ping: 6-8ms
Download: 22-23 Mbps
Upload: 2+ Mbps

Örneğin Turk.net'i ele alalım. Sitesinden altyapı kontrolü yaptığımda, alabileceğim değer 32 Mbps çıkıyor. Sizce 32'nin üzerinde alabilir miyim?

Ekleme: 32 idi. Şu an "Adresinizde bakır altyapı olmadığından başvurunuza devam edemiyoruz." diyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı