Fiber internet altyapısını hızlı getirme

xienion

Hectopat
Selam arkadaşlar. 4 yıldır müstakil bir evde oturuyoruz. ADSL altyapı mevcut. 16Mbps hız yetmiyor. Fiber için dilekçe yazdık umursamadılar. Ne yapmam lazım bölge müdürlüğüne gidip kendim mi konuşmalıyım? Ya da CEO falan Twitter'dan mı yazmalıyım?

Ne yaparsan yap hızlı getirmenin imkanı yok üst yönetimde bulunan herkese yazdım mail attım BTK üzerinden şikayetler yağdırdım BTK müşteri hizmetleri ile konuştum tekrar şikayet edin dediler yine ettim bölge müdürlüğüne gittim bizim müşterimiz değilsiniz dediler müşteri hizmetleri ile annem ve babamdan daha çok konuştum bu dediklerimi Türk Telekom ile yaşadım ama aynı zamanda belki gelir umudu ile tüm internet servis sağlayıcılarına talepte bulundum fayda falan ettiği yok.

Ne yaparsan yap hızlı getirmenin imkanı yok üst yönetimde bulunan herkese yazdım mail attım BTK üzerinden şikayetler yağdırdım BTK müşteri hizmetleri ile konuştum tekrar şikayet edin dediler yine ettim bölge müdürlüğüne gittim bizim müşterimiz değilsiniz dediler müşteri hizmetleri ile annem ve babamdan daha çok konuştum bu dediklerimi Türk Telekom ile yaşadım ama aynı zamanda belki gelir umudu ile tüm internet servis sağlayıcılarına talepte bulundum fayda falan ettiği yok.

Peki gerçekten Türk Telekom müşterisi değil miydiniz?

Peki gerçekten Türk Telekom müşterisi değil miydiniz?

Değildim ama onlara yalan söylemedim çünkü önce Türk Telekom fiber getirir ise Türk Telekom müşterisi olacağımı söylemiştim tamam dediler bir sorun çıkmadı ama müdürlüğe gittim müşterimiz değilsiniz dediler müşteri hizmetlerinin sorun çıkmayacağını söylediğini söyledim ama sanki robot gibi aynı şeyi söyleyip duruyorlar müşteri değilmişim ama Türk Telekom müşterisi olsam bile süreci hızlandırma konusunda yardımcı olmayacaklarını söylediler bölge müdürlüğü değil genel müdürlük ilgileniyormuş.

Müstakil ev veya daire sayısı az olan apartmanlar vb. için fiber getirmek çok düşük bir ihtimal. O sebepten ötürü VDSL için talepte bulunmak daha olumlu sonuçlar elde etmenize olanak sağlayacaktır.

Müstakil ev veya daire sayısı az olan apartmanlar vb. için fiber getirmek çok düşük bir ihtimal. O sebepten ötürü VDSL için talepte bulunmak daha olumlu sonuçlar elde etmenize olanak sağlayacaktır.

17 tane müstakil ev imza topladık yetmez mi? Yaşadığım yer küçük apartmanlarda en fazla 20 daire oluyor ama orada fiber var.

17 tane müstakil ev imza topladık yetmez mi? Yaşadığım yer küçük apartmanlarda en fazla 20 daire oluyor ama orada fiber var.
Müstakil evler ayrı ayrı olduğundan proje oluşturulmadan direk reddediliyor. İstisna olarak il, ilçe, mahalle, sokak, cadde bazında değişiklik gösterebiliyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı