Fiber internet için uygun fiyatlı modem

Monster061

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, eskiden almış olduğum 'ASUS DSL N10 C1 150 Mbps modem router ' modemim var. Ancak internet paketim fibernet. Geçenlerde TTNET beni arayarak, modemin eski olduğunu ve değişmesi gerektiğini söyleyerek hız proble mi, internet kesilmesi gibi sorunlar yaşayabileceğimi söylediler. İnternet üzerinden baktığımda bu modemin fiber desteği olmadığını gördüm. Bugünlerde ise evin sabit hat telefonunda ve modemde kesinti sorunları olmaya başladı. 2 splitter bozuldu ve şu an 3. splltteri taktım. Bu sorunların modem ile alakası var mıdır?
Fiber destekli modem almam gerekiyorsa TP-Link Archer VR300 AC1200MBPS Wi-Fi VDSL/ADSL+FİBER modem ( 350 TL ) işimi görür mü? Veya uygun fiyatlı başka bir modem öneriniz varsa daha güzel olur.
Siz değerli forum arkadaşlarımdan yardımlarınızı bekliyorum. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Arkadaşlar merhaba, eskiden almış olduğum 'ASUS DSL N10 C1 150 Mbps modem router ' modemim var. Ancak internet paketim fibernet. Geçenlerde TTNET beni arayarak, modemin eski olduğunu ve değişmesi gerektiğini söyleyerek hız proble mi, internet kesilmesi gibi sorunlar yaşayabileceğimi söylediler. İnternet üzerinden baktığımda bu modemin fiber desteği olmadığını gördüm. Bugünlerde ise evin sabit hat telefonunda ve modemde kesinti sorunları olmaya başladı. 2 splitter bozuldu ve şu an 3. splltteri taktım. Bu sorunların modem ile alakası var mıdır?
Fiber destekli modem almam gerekiyorsa TP-Link Archer VR300 AC1200MBPS Wi-Fi VDSL/ADSL+FİBER modem ( 350 TL ) işimi görür mü? Veya uygun fiyatlı başka bir modem öneriniz varsa daha güzel olur.
Siz değerli forum arkadaşlarımdan yardımlarınızı bekliyorum. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.
VR1200 modeline de bakın. Kullananlara sormak daha iyi olur. Geçen ay modem aldım bende. En başta Asus Dsl AC750 düşünmüştüm sonra sorunlu modem olduğunu bir iki arkadaş demişti, vazgeçmiştim. Daha sonra VR1200 ve VR600 arasında kalmıştım. Bütçemi biraz daha artırıp indirimdeyken VR600 aldım.

Arkadaşlar bu modem için ne düşünüyorsunuz ?
https://www.hepsiburada.com/asus-ds...v3psVUnnnaPHfnOjSlE5MmdpMUrANSFhoC1zcQAvD_BwE
Modemim sıkıntı çıkarmaya başladı.Bunu almayı düşünüyorum.
Şuanki modemim Asus dsl n10 c1 150mpbs modem router.VDSL ve fiber desteği yok.Şu üstteki modemi alsam eski modemimi dağıtıcı olarak kullanabilir miyim ?
Kusura bakmayın modem,fiber,adsl gibi konularda bilgim yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı