Fiber internet ne kadar sürede gelir?

reistenGeldik

Yoctopat
Daha fazla  
Belirli bir şehre fiber ne zaman gelir? İstanbul'a ful çektiler ama hiç bu taraflara gelmiyorlar. Nasıl olur yani tarih vs. var mı, belirli bir şey?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaklaşık 46 yıl 9 ay sonra. TT'de Araplar başta olduğu süreçte değil cam kablo, çivi çakılmaz. İstanbul'un öyle heryerinde de fiber yok bu arada. Sadece avrupa yakası ile belirli anadolu ilçelerinde var. İlk İstanbul'u yapacaklar desek bile istanbulun tamamlanması bile en az 4-6 yıl sürecek.

Son düzenleme:
İstanbul'un neresine ful çektiler? Ülke de daha ADSL olmayan yerler var.

Avrupa yakası çoğunlukta. Zengin semptlere çektiler fiber. Benim oturduğum semte de 2-3 ay önce GigaFiber çalışması başladı hangi şehirde oturuyosunuz bilmiyorum fakat eğer İstanbul-İzmir-Ankara-Antalya 4'lüsünde değilseniz gelmesi 10 seneden aşağı sürmez.

hocam bana niye kızıyosunuz :D ben nerden bilebilirim sadece merak ediyorum sordum o yüzden dolayı yani ne gelirse hep ist üzerinden geldiği için soruyorum doğal olarak

hocam bana niye kızıyosunuz :D ben nerden bilebilirim sadece merak ediyorum sordum o yüzden dolayı yani ne gelirse hep ist üzerinden geldiği için soruyorum doğal olarak
Aslında bu 40 yıldır dandik kablolarla insanları yıllar boyunca terk edenlere sinirimizin en ufak dışavurumu. Sana haksız çıkışma oldu.

Geri
Yukarı