Fiber internet ne zaman geleceği nasıl öğrenilir?

Bir gram bilginiz yok anladığım kadarıyla. Hala MB yazıyorsunuz. Ayrıca TurkNet'ten 97 Mbit aldığınızı belirtmişsiniz, TurkNet'in de Türk Telekom'un altyapısı üzerinden internet verdiğini bilmiyorsunuz sanırım. Ayrıca 50 Mbit yazsam da okuyan aynı şeyi anlıyor diye bir şey yok. Türk Telekom'dan da 100 Mbit alırsınız TurkNet'ten de. Sadece Türk Telekom'un fiyatı fazla olur.

İnsanların aklını karıştırmak veya yanlış bilgi vermek yerine keşke bilgisi olan birilerinin yazmasını bekleseniz. Türk Telekom en fazla 10 Mbit veriyor diye sallamışsınız ilk mesajınızda, konu sahibi de Türk Telekom 10 Mbit'ten fazla vermiyor gibi anlamış sayenizde.

Ayrıca Türk Telekom'dan ben memnunum. Kim ne derse desin umurumda değil. Kaç yıldır kullanıyorum fiyatları dışında hiçbir sıkıntım olmadı. Fiyat olarak abartı olduğunun farkındayım fakat hıza o kadar da ihtiyacım olmadığı için umurumda olmadı.

Kendinizin cevap olarak yazdığı şeyde siz de MB demişsiniz beni eleştirirken bu da çok ironik bir durum gerçekten.
Yanlış bilgi veriyordunuz. Ayrıca, ben Telekom'u seviyorum.

İnşallah doğru yolu bulursunuz 🤣 🤣

Son düzenleme:
Kendinizin cevap olarak yazdığı şeyde siz de MB demişsiniz beni eleştirirken bu da çok ironik bir durum gerçekten.

İnşallah doğru yolu bulursunuz 🤣 🤣
Bence ilk önce MB ile Mbps arasındaki farkı öğrenin sonra gelin yorum yazın. Siz yorum yazmayın, internetiniz bağlanmış, çizgi film izlemeye devam edin.😁

Öncellikle herkese merhaba, ben şehir dışındayken Türk Telekom apartmana fiber çalışması yapıcağını söyledi aradan 3 hafta geçti eve geldim kutu koymuşlar içine kabloları monte etmişler daireme kadar da siyah bir kablo çekmişler her şey tamam merak ettiğim şey şu fiber ne zaman gelecek nasıl öğreneceğim? Daha hangi aşamalar vardır acaba bilginiz var mıdır?
Her şey tamam ise, altyapının, altyapı sorgulama sistemlerine işlenmesi için 10-15 günlük bir süre daha gerekiyor. TurkNet'in sitesinden altyapı sorgulamanızı gerçekleştirin, eğer sistemlere düşmüşse Fiber hizmetini kullanmak için ISS'nize başvurabilirsiniz.

Her şey tamam ise, altyapının, altyapı sorgulama sistemlerine işlenmesi için 10-15 günlük bir süre daha gerekiyor. TurkNet'in sitesinden altyapı sorgulamanızı gerçekleştirin, eğer sistemlere düşmüşse Fiber hizmetini kullanmak için ISS'nize başvurabilirsiniz.
Linkini bırakabilir misiniz acaba ?

Yeni konular

Geri
Yukarı