Fiber internet oyunlarda lag oluyor

Dosya Ekleri

• IMG_20240327_225015.jpg
    IMG_20240327_225015.jpg
    51,1 KB · Görüntüleme: 2
Evet oradan degistiriceksin modem arayüzüne erişmen için internetin olmasına gerek yok Wi-Fi'ya bağlansan yeterli.

Tamamdır hocam deniyorum yazamazsam anlarsınız bir terslik olduğunu son kez sorayım şimdi ben modemi yeniden başlatıp bu attığım SSdeki yere girip SSID'ni ve şifreni değişip Refresh'e mi basıyorum?

Modemi resetledigimde internet erişimim nasıl olacak? Gidiyor diyordunuz? Bir de bakın buradan mı değiştireceğim?
Hocam arkadaşın bahsettiği fiber kullanıcı adı ve şifresi. Bu modem resetlenince silinmez genelde ama olur da silinirse operatörü arayıp fiber kullanıcı adı ve şifremi talep ediyorum diyebilirsiniz. Uğraşmak istemezseniz direkt kurulum yapmalarını da talep edebilirsiniz. Yerinizde olsam arıza kaydı açtırır teknik ekibin modeme bakmasını talep ederdim.

Hocam arkadaşın bahsettiği fiber kullanıcı adı ve şifresi. Bu modem resetlenince silinmez genelde ama olur da silinirse operatörü arayıp fiber kullanıcı adı ve şifremi talep ediyorum diyebilirsiniz. Uğraşmak istemezseniz direkt kurulum yapmalarını da talep edebilirsiniz. Yerinizde olsam arıza kaydı açtırır teknik ekibin modeme bakmasını talep ederdim.
Hayır hocam ben bir ayarı değiştirdiğim için öyle diyor galiba

Yeni konular

Geri
Yukarı