Fiber internette fastpath var mıdır?

Serebro

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Vasıfısız
Arkadaşlar merhaba.
D Smart fiber (Superonline) alt yapılı kullanıcısıyım, Online oyunlarda 90 pinge kadar çıkıyorum keza VDSL internet kullanırken 65 çıkardı. Bu nasıl bir fiber farkı anlamadım. Durumla ilgili keenetic City routerı aldım, hiçbir fayda sağlamadı tabii bu ping durumunu müşteri hizmetleriyle bu konuyu görüştüm, zerre sallanmadım 3 gündün forumlara okumadım yazı kalmadı Fast path şeklinde bir taleple fayda sağlanacağı şeklinde yazılar okudum konuyla bilgisi olan varsa yardım edebilir mi?

Dosya Ekleri

• IMG_20200929_122109.jpg
    IMG_20200929_122109.jpg
    76,1 KB · Görüntüleme: 93
Arkadaşlar merhaba.
D Smart fiber (Superonline) alt yapılı kullanıcısıyım, Online oyunlarda 90 pinge kadar çıkıyorum keza VDSL internet kullanırken 65 çıkardı. Bu nasıl bir fiber farkı anlamadım. Durumla ilgili keenetic City routerı aldım, hiçbir fayda sağlamadı tabii bu ping durumunu müşteri hizmetleriyle bu konuyu görüştüm, zerre sallanmadım 3 gündün forumlara okumadım yazı kalmadı Fast path şeklinde bir taleple fayda sağlanacağı şeklinde yazılar okudum konuyla bilgisi olan varsa yardım edebilir mi?
Düzeltme: yanlış anlaşılma. Fastpath modunda olup olmadığını modem üzerinde delay yani gecikme varsa anlayabiliyormuşsun diye biliyorum. Hattınızı fasthpath moduna aldırmak için şikayet/arıza talebi oluşturun.

Arayarak şikayet talebimi ilettim ilgilenmediler az önce yazılı olarak dile getirdim görsel ile yine bir fayda sağlanacağını zannetmiyorum. Eğer fiber farkı buysa ben VDSL'den memnunmuşum.

GPON fiber Türk Telekom kullanıyorum, arkadaşım VDSL'de 70 ping görüyor ben 82-92-98. oyun Warzone. Twitter'den oradan buradan ekran görüntüleri test-tracert-ping sonuçları gönderiyorum eve kadar ekipler gelmesine rağmen Modem'e güncelleme attık Modem'den ayarladık halloldu cevapları veriyorlar hiçbir şey düzelmiyor. "Cgn IP havuzunda olup olmadığımdan emin değilim"

Ben ping dediğim zaman bile duraksıyorlar keza CGN IP desem kalp krizi geçirirler kesin.
@Recep Baltaş merhaba internet erişimimle ilgili yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı