Fiber internette modem değişimi

Canerrm

Hectopat
Merhaba. Ben Millenicom'un Türk Telekom altyapısından hizmet alıyorum. Fttb olarak. Sitede kalıyorum ve sitece internete bağlanamıyoruz. Altyapısal bir problem olmuş. Herkesin modeminde internet ışığı kırmızı yanıyor. Fakat benim modemimde (Archer C5V) WAN kablosu takmasam bile internet ışığı kırmızı. Modemim mi bozuldu acaba? Kendim modem alsam bağlayıp kullanabilir miyim altyapı problemi çözüldükten sonra?

Şu anda herhangi bir internet kaynağı olmadığı için çıkarsanız da taksanız da kırmızı yanacaktır zaten. Problem giderildikten sonra denersiniz. Şu anda modeminiz bozuk demek yanlış olur.

Şu anda herhangi bir internet kaynağı olmadığı için çıkarsanız da taksanız da kırmızı yanacaktır zaten. Problem giderildikten sonra denersiniz. Şu anda modeminiz bozuk demek yanlış olur.
Teşekkürler. Peki ben yeni bir modem alsam. Takıp çalıştırabilir miyim? İnternette bu konuyla ilgili bi bilgi yok. Kullanıcı adı ve şifremi girerek yeni modem takabilir miyim? Sanırım kullandığım da modem değil router olarak geçmekte. Binaya kadar fiber binadan sonra wan kablosuyla bağlantı var.

Yeni konular

Geri
Yukarı