Fiber modem kurulumu sonrası internet ne zaman kullanıma açılır?

Shell

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba 3-4 gün önce dairemin önüne fiber kablo geldi yuvarlak şekilde. Ertesi gün evimize gelip modem vs. kurulumu tamamladılar. İnternet ne zaman kullanıma açılır bilgisi olan var mı?

Aynı gün açılıyor normalde. Bir pazar günü Superonline bağlatmıştım ben de, mesai yapmamalarına rağmen 20 dakika gibi bir sürede açılmıştı. Dairenize yeni gelmesine rağmen modem kurulumunu falan hemen tamamlamışlar, müşteri hizmetlerini arayıp görüşmenizi öneririm.

Aynı gün açılıyor normalde. Bir pazar günü Superonline bağlatmıştım ben de, mesai yapmamalarına rağmen 20 dakika gibi bir sürede açılmıştı. Dairenize yeni gelmesine rağmen modem kurulumunu falan hemen tamamlamışlar, müşteri hizmetlerini arayıp görüşmenizi öneririm.
Bence de. O gün açılması gerekirdi diye düşünüyorum çünkü bende açıp test yapmışlardı. Çalıştığından emin olup gitmişlerdi.

Bana dediklerine göre mesaj gelicekmiş evinize internet bağlamaya geliyoruz diye 1 saat sonra açılırlar dediler. Müşteri hizmetlerini arıyıcam şimdi Teşekkür ederim

Bana dediklerine göre mesaj gelecekmiş evinize internet bağlamaya geliyoruz diye 1 saat sonra açılır dediler. Müşteri hizmetlerini arayacağım şimdi. Teşekkür ederim.
O zaman binadaki kutu aktif olmamış olabilir. Çünkü bizde direkt çalışmıştı modem bağlanınca.

Yeni konular

Geri
Yukarı