Fiber ne zaman aktif edilir?

Asmodinn

Decapat
Daha fazla  
Yaklaşık 4-5 aydır herhangi bir işlem yapılmıyor en son attığım görseldekileri yaptılar. Ne işlem yapılması gerekiyor? Aradığımızda 2 yıl içinde yapılacak diyorlardı herhangi bir işlem de yapmıyorlar. Yapabileceğim bir şey var mı daha hızlı bağlanması için?

Dosya Ekleri

• IMG20230509171809.jpg
    IMG20230509171809.jpg
    128,1 KB · Görüntüleme: 71
  • IMG20230509171755.jpg
    IMG20230509171755.jpg
    125,4 KB · Görüntüleme: 74
Anladığım kadarıyla hala VDSL altyapıdasın ve yanına fiber koymuşlar. Portlar hala yerleştirilecek duruyor. Port yerleşimi ve tanımlaması yapıldığında kurulum tamamlanacak. Çoğu bitmişe benziyor.

Altyapı yok daha maalesef yeni bina daha 1 yıl oldu. VDSL olsa keşke en azından sabit bir internetim olur. Peki daha çabuk tamamlanması için yapabileceğim bir şey var mı?

Yaklaşık 4-5 aydır herhangi bir işlem yapılmıyor en son attığım görseldekileri yaptılar. Ne işlem yapılması gerekiyor? Aradığımızda 2 yıl içinde yapılacak diyorlardı herhangi bir işlem de yapmıyorlar. Yapabileceğim bir şey var mı daha hızlı bağlanması için?
Daha ana hat fiber kablosu bile çekilmemiş ki. Sadece OBK'lar çekilmiş ve kaset yerleştirilmiş. Hızlandırmak için yapabileceğiniz pek bir şey yok açıkçası.

Daha ana hat fiber kablosu bile çekilmemiş ki. Sadece Obk'lar çekilmiş ve kaset yerleştirilmiş. Hızlandırmak için yapabileceğiniz pek bir şey yok açıkçası.

Anladım teşekkürler. Etrafımdakiler sıkıştırmadıkça herhangi bir ilerleme sağlanamayacağını bir işlem yapmadıklarını söylüyorlar o yüzden sormuştum.

Anladım teşekkürler. Etrafımdakiler sıkıştırmadıkça herhangi bir ilerleme sağlanamayacağını bir işlem yapmadıklarını söylüyorlar o yüzden sormuştum.
Müdürlüğe gidip planlama birimiyle bir görüşebilirsiniz hocam. Ama çok bir etkisi olacağını sanmıyorum ben. Ortalama bir süre verebilirler.

Altyapı yok daha maalesef yeni bina daha 1 yıl oldu. VDSL olsa keşke en azından sabit bir internetim olur. Peki daha çabuk tamamlanması için yapabileceğim bir şey var mı?
Hocam gördüğüm kadarıyla kutuda DSL bağlantı da mevcut. O yüzden öyle dedim. Şu an portların takılıp tanımlanması gerek. Sonrasında hazır olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı