Fiber router tavsiyesi

Tonyukuk

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar, yaşadığım ev büyük olduğu için mevcut internetimi Cat 6 kablo ile odamdaki bilgisayara, telefon ile kullanmak için de TP Link Access Point ile dağıtıyorum.

Ancak TP Link beni tatmin etmiyor. İnternetim 100 Mbps ancak odamda kablosuz bağlantı hızı 15 Mbps oluyor. Odamda da internetimin hızını verimli şekilde kullanmak istiyorum.

Bunun için linkte bulunan ürünü satın alsam kablo ile önce bu router sonra da bilgisayara bağlasam internetimi 100 Mbps hızda hem bilgisayarda hem telefonumda kullanabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, yaşadığım ev büyük olduğu için mevcut internetimi CAT 6 kablo ile odamdaki bilgisayara, telefon ile kullanmak için de TP-Link Access Point ile dağıtıyorum.

Ancak TP-Link beni tatmin etmiyor. İnternetim 100 Mbps ancak odamda kablosuz bağlantı hızı 15 Mbps oluyor. Odamda da internetimin hızını verimli şekilde kullanmak istiyorum.

Bunun için linkte bulunan ürünü satın alsam kablo ile önce bu router sonra da bilgisayara bağlasam internetimi 100 Mbps hızda hem bilgisayarda hem telefonumda kullanabilir miyim?

AC WAWE 2 destekli bir alman gerekiyor ve chipset olarak Qualcomm chipsetli cihazları tercih et.

Yerinde olsam fiber internette router alırım modem+router cihazlardan daha iyi verim alırsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı