Fiber, VDSL internet tavsiye ve deneyimim

YAppPro

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba Technopat ailesi;
Sizlere iş yerimiz için satın aldığımız fiber internet deneyim ve tavsiyemi anlatacağım. Sağlayıcı FixNet...

Yakın zamanda bağlattığımız fiber internet için FixNet ile görüştük ve şansımıza güzel bir kampanyaya denk geldik. Yeni bağlantılara ücret almıyordu. Açıkçası başta güvenemedik çok bilindik bir sağlayıcı olmaması ve bayisinin yakınımızda olmaması vs. ancak kampanya olduğu için ve taahhüt vs. olmadığı için 1 ay deneme süreci olabilir diye düşündük. Bağlama kararı aldık. Akşam aradık hızlı bir şekilde e-Devlet onayı ile talep oluşturduk. Başvuru alındı. Ertesi gün sabah 09.00'da gelmişlerdi. Türk Telekom ile anlaşmaları vardı. Yeni bağlantı yaptılar. Ekstra elektrikçi işi gerektiren duvar arkası kablolamasını bile yaptılar. İşleri bittiği gibi bağlantı geldi. Saat 14.00'a kadar normal bir şekilde devam etti bağlantı ve tam o anda modemde kırmızı ışık yandı bağlantı gitti. Hızlıca müşteri hizmetlerini aradım telefonu kapattılar ve 5 saniye sonra beni direkt müşteri temsilcisi aradı. Hızlıca bağlanması hoşuma gitti. Bir sorun var dedim ve kırmızı ışık yanıyor dedim. 30 saniye bir işlem yaptı ve bana yeşil ışık gelene kadar kapatmayın dediler. Kontrol ettiğimde düzelmişti. O zamandan beride herhangi bir sorun yaşamadım. Hız konusunda da bize tam paket hızını verdiler hatta zaman zaman biraz yüksek bile çıkıyor.
Genel olarak gayet memnunum.

Farklı bir sorusu olan varsa aşağıya yazabilir. FixNet kullananlarda sıkıntı yaşadığı bir durum varsa aşağıda belirtebilir.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı