FIFA 07 Kurulumunda DirectX Yüklenmiyor

Kemalxx

Kilopat
Daha fazla  
Screenshot_1.jpg

FIFA 07 klasöründeki DirectX yüklenmiyor ve yüklenmedigi için de oyun kurulmuyor?
  • Windows 8.1

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana da friday 13 oyununda oluyodu o zamanlar 8.1 deydim...
Bence bulunan tüm directx versiyonlarını sil sonra microsoft un sitesi aracılığıyla baştan indir.
edit : şunu kullanarak indirebilirsin, yine olmazsa uyumluluk modunu dene...
edit 2: başlata cmd yaz sağ tıkla yönetici olarak çalıştır oraya "sfc /scannow " komutunu yaz 5-10 dk bekle bitince bilgisayarı yeniden başlat. 😀

Son düzenleme:
Bana da friday 13 oyununda oluyodu o zamanlar 8.1 deydim...
Bence bulunan tüm directx versiyonlarını sil sonra microsoft un sitesi aracılığıyla baştan indir.
edit : şunu kullanarak indirebilirsin, yine olmazsa uyumluluk modunu dene...
edit 2: başlata cmd yaz sağ tıkla yönetici olarak çalıştır oraya "sfc /scannow " komutunu yaz 5-10 dk bekle bitince bilgisayarı yeniden başlat. 😀

Directxleri nerden ? nasıl silicem ? 😂

Directxleri nerden ? nasıl silicem ? 😂
Denetim masasına gir orda programları kaldır bölümü var ordan directx lerin tümünü sil verdiğim linkteki aracı indir onunla directx lerin tümünü tekrar indirirsin. Birde setup.exe nin uyumluluk modunu eski windows sürümleriyle dene... Bide cmd yi yönetici olarak çalıştır "sfc /scannow" yaz enter'a bas...
Bunları deneyince geri dönüş yapmayıda unutma 🙃

Denetim masasına gir orda programları kaldır bölümü var ordan directx lerin tümünü sil verdiğim linkteki aracı indir onunla directx lerin tümünü tekrar indirirsin. Birde setup.exe nin uyumluluk modunu eski windows sürümleriyle dene... Bide cmd yi yönetici olarak çalıştır "sfc /scannow" yaz enter'a bas...
Bunları deneyince geri dönüş yapmayıda unutma 🙃

Program kaldırda directx yok ki 😆 bu win8.1 de yaramadı bana ben en iyisi Kral Win7ye dönüyorum :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı