FIFA 14 vs PES 15 vs PES 13

Hangisi Daha İyi

• Oy verenlerin toplamı
    13
  • Anket kapandı .

Enes_Tiryaki

Hectopat
Yer
Üsküdar/İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Sistemim en fazla FIFA cephesinde 14'e kadar, pes cephesinde 15'e kadar yetiyor. PES 13'ü eklememin nedeni de bazıları 13 yükle 21 yaması kur demesi. Sizce bunları yükledikten sonra 21 yaması ile hangisi daha iyi gider. Ek olarak tek oynayacağımdan ona göre önerirseniz sevinirim.

Sistemim:
İşlemci: i5-3470
RAM: 2x8 GB DDR3
Ekran kartı: Radeon HD 7570 (7870 değil 7570, ikisi arasında dağlar kadar fark var)

Oylamaya koymamışsınız ama FIFA 13 tavsiye ederim ben. Çok zevkli.

FIFA 13'ü hiç öneren görmediğimden yani genellikle FIFA'da alabileceğiniz en yüksek sürümü öneriyorlar ama Pes'te sanırsam 14 ve 15 çok kötü olduğundan hala 13 öneriliyor.
PES 13 veya 15 öneren arkadaşlar neden önerdiklerini de yazarsa sevinirim, oylama da ikisi de eşit gidiyor. Karar veremiyorum.

FIFA 13'ü hiç öneren görmediğimden yani genellikle FIFA'da alabileceğiniz en yüksek sürümü öneriyorlar ama Pes'te sanırsam 14 ve 15 çok kötü olduğundan hala 13 öneriliyor.
Çoğunlukla FİFA'da FİFA 15-16 daha çok yaygın olduğu için önerilmiyordur. PES 13 biraz da insanlara eski günlerini hatırlattığı için seviliyor. Ama güzel oyun.

Hocam o sistemle FIFA 15 oynayabileceğinizi düşünüyorum. Daha kötü sistemle oynadığımı hatırlıyorum. Hatta low ayarlarda FIFA 17 falan da açabilir. Ben Q8300 ve 7770 ile FIFA 18 oynamıştım. Sizin ekran kartınız biraz düşük işlemciniz daha iyi.

Hocam o sistemle FIFA 15 oynayabileceğinizi düşünüyorum. Daha kötü sistemle oynadığımı hatırlıyorum. Hatta Low ayarlarda FIFA 17 falan da açabilir. Ben Q8300 ve 7770 ile FIFA 18 oynamıştım. Sizin ekran kartınız biraz düşük işlemciniz daha iyi.

7770, 7570'den burada kesin sonuçlar vermese de iki kattan fazla performans verdiği gözüküyor. Ek olarak 720P'de 60 FPS almak istediğimden FIFA 15 veya daha yüksek oyunları yazmadım.

7770, 7570'den burada kesin sonuçlar vermese de iki kattan fazla performans verdiği gözüküyor. Ek olarak 720P'de 60 FPS almak istediğimden FIFA 15 veya daha yüksek oyunları yazmadım.
O site yasaklı hocam. Yanlış bilgi veriyor.
Kendiniz bilirsiniz. Daha yükseğini oynamak varken düşük oynamayın diye dedim.

O site yasaklı hocam. Yanlış bilgi veriyor.
Kendiniz bilirsiniz. Daha yükseğini oynamak varken düşük oynamayın diye dedim.

Biliyorum, yasaklı ama videolu karşılaştırma videoları da yok bakamıyorum ama en azından düşük ekran kartlarında yaklaşık olarak bilgi verebiliyor. Tamam 15'e de bir bakarım ama büyük ihtimal Low ayarlarda 30 FPS alacağım.
Tahmin ettiğim gibi 20-30 FPS aldım FIFA 15'ten, şimdi FIFA 14 deniyorum çünkü tek oyunculu da diğer konularda daha fazla öneriliyor, pes daha arcade kaçıyor diyorlar, ben arcade de severim ama futbol oyunun da gerçekçilik daha sarar gibi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı