FIFA 15′in Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
FIFA 15′i PC platformlarında oynamak için gerçekten sağlam bir makineye sahip olmanız gerekiyor. PC oyuncuları FIFA serisi konusunda yaklaşık 3-4 yıldır...
7GlmVjBlqgg

Daha fazlası...

FIFA 15′i PC platformlarında oynamak için gerçekten sağlam bir makineye sahip olmanız gerekiyor. PC oyuncuları FIFA serisi konusunda yaklaşık 3-4 yıldır...
7GlmVjBlqgg

Daha fazlası...
Harbiden SAĞLAM bir pc istiyormuş. İnşallah istediği kadar performansı verince iyi bir oyun sunar bize.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başka bir yerde de söylediğim gibi, DirectX 11 zorunluluğu gelmesi çok iyi oldu. Online oyundaki S.O.B'lerden birazda olsa kurtulmuş olacağız...

Çok mu seviyorsun FİFA'yı? Benim sistemim Ultrada akarda akar ama ben sevmiyorum. :D
Dostum FIFA benim ilk futbol oyunumdur. Daha öncesi dandik bir futbol oyunu oynadım ancak oda ta 98 model çıkmıştı :D. Valla ekran kartı değiştirebilirsem en azından diğer oyunları açabileceğim :D. İşin ilginç tarafı OS X'in tüm sürümlerini çalıştırıyor bilgisayarım :D. (Külüstür.)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı