FIFA 15 Donma Sorunu Ram Upgrade

Ceyhun26

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sistemim:
  • Core 2 Duo e6750 2,66 Ghz
  • 3GB Ram
  • Gtx 750ti Strix OC

4 GB Hynix RAM alsam 1 gb iptal edip donma sorunum çözülür mü ? Ram 4 GB 800 MHz 2 GB 667 MHz bi sıkıntı olur mu ? Asus p5b anakartım.

Son düzenleyen: Moderatör:
HDD yeni değiştirdim bad sector olmuştu. Ayrıca işlemci alakası yok çift çekirdek ile oyun gayet akıcı oynanıyor. Minimum 4gb ram istiyo sorun ondan mı acaba ? Bu oyun için kart aldım.

O oyun 4 çekirdekli işlemcilere destek veriyor sen fix yaması ile çift çekirdek oynuyorsun ve çift çekirdek işlemcin güçlü değil. Playclaw adlı programı indir kur sonra fifa 2015 i aç. Sag köşede cpu ve gpu kullanımını gösterecek bize bir kaç tane ss atın. Eger işlemci ve ekran kartında sorun yoksa ram takviyesi yaparsın.

O oyun 4 çekirdekli işlemcilere destek veriyor sen fix yaması ile çift çekirdek oynuyorsun ve çift çekirdek işlemcin güçlü değil. Playclaw adlı programı indir kur sonra fifa 2015 i aç. Sag köşede cpu ve gpu kullanımını gösterecek bize bir kaç tane ss atın. Eger işlemci ve ekran kartında sorun yoksa ram takviyesi yaparsın.
Fix yamasının linkini atar mısınız? Benim de işlemcim çift çekirdek G3220 kasıyor bende de.

Korsan oyun paylaşımı yapan bir çok sitede mevcut link atıp reklam yapmak dogru olmaz. O oyun çift çekirdekli işlemcilerde sıkıntı çıkartıyor bu kadar basit. Ben 4 çekirdekli 6600k ile açtıgım zaman cpu çekirdekleri %70 lerde gezindi.

Recep abi bes adlı programla oyunu oynarsınız dedi.
FPS değerlerini size atacağım.

Oyun çalışmayı durdu hatası veriyor.:lanet:

Boşuna para vermek istemiyorum ram alsam sorun çözülür mü biri yardım etsin.

Korsan oyun paylaşımı yapan bir çok sitede mevcut link atıp reklam yapmak dogru olmaz. O oyun çift çekirdekli işlemcilerde sıkıntı çıkartıyor bu kadar basit. Ben 4 çekirdekli 6600k ile açtıgım zaman cpu çekirdekleri %70 lerde gezindi.
Boşuna para vermek istemiyorum ram alsam sorun çözülür mü biri yardım etsin.

Ben fps degerinden ziyade cpu ve gpu kullanımını gösteren grafikleri istiyorum. Bes adlı program işlemci limitini ayarlayabildigimiz program degil miydi ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı