Fifa 15 düzgün şut çekememe sorunu

ewerer1

Kilopat
Daha fazla  
Origin'den fifa 15 aldım yükledim oyuna girdim iyi güzel gayet güzel oyun ama söyle bir sorunum var benim (diger fifa serilerinde başıma gelmedi ) mesala şut çekeceğim şutu cekeceğim köşeyi ayarlıyorum adam bir şut çekiyor top taça çıkıyor, kaleciyle karşı karşıya bile gol atamadığım oluyor. Acaba oyun icin bir ayar falan mı var yoksa gerçekten fifa 15 artık kendi çabalarınla mı gol atmamızı istiyor anladım.

Son düzenleyen: Moderatör:
FIFA 15'te şutu geçtim ara paslar ve ortalar çok zor :) Ama EA demişti, oyuncuların kendi yeteneklerini kullanacak herhangi bir kolaylık olmayacak diye :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben klavye değilde PS3 kolu ile -Şut > Destekli, Güç > El ile -şeklinde oynuyorum çok sıkıntı yaşamadım.

Klavye ile mi oynuyorsunuz? Ben geçen sene klavye ile oynuyordum. Bu sene de klavye ile devam edemedim. Çünkü oyunda şutlarda da yön kavramı gelişmiş gibi geldi bana. Yani 14'teki gibi atıp da kendi en uygun yere atıyor gibi değil de analog ile net yönü ve şiddeti sen belirliyorsun gibi. Ayrıca 15'te sadece şut tuşuna basmak yerine plase vb. şeyleri de deneyin. Çünkü o tarz vuruşlar da kaleciyi avlamak için kolay oluyor yerine göre.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı