Fifa 15 Head Coaches, Goalkeeper Coaches Nasıl Kullanılır ?

turker89

Kilopat
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar oyuna yeni başladım Transfer > Staff kısmından oyuncular için gerekli antrenörleri aldım ama kulübe gönderdiğimde orda etkin gözükmüyor bunun için nasıl birşey yapmak lazım.

Teşekkürler.

• Bu arada ekran kartım HD5570
  • 8gb DDR3 ram
  • i3 540 işlemci kullanıyorum

720p'de low'da 40 fps alıyorum çok mu iyi değil. Millet 90 fps alırken 40 fps almak ama oynanabilirlik açısından büyük bir sorun olmuyor. Belki bu sebepten fifa almayan arkdaşlar vardır. 40 fps sizin için sorun değilse oyunu alın derim gerçekten adamlar yapmış :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bahsettiğiniz kartlar %10 Head, %10 Fitness vb. özelliklere sahip olan kartlar mı? Eğer bu kartlar ise ne işe yaradığını ve nasıl kullanılacağını belirteyim. Öncelikle bu kartları satın alıyorsunuz ve takıma gönderiyorsunuz. Takıma gönderdikten sonra başka bir şey yapmanıza gerek kalmıyor. Bu özellikleri ise training kartlarında kullanıyorsunuz. Örneğin bir oyuncunuzun fitness'i %30 kaldı. Siz bu oyunucuyu yedek soyundurup fitness'ının artması yerine fitness kartı aldınız +50 diyelim. Normalde fitness'ı %30 kalan oyuncuya bu kartı bastığınızda %80 olması gerekir fakat bir de %10 fitness staff'ınız varsa %50'nin %10 fazlası artmış olur. Yani 30'dan 80 olacağına %85 olur.

A213-4.jpg

Ya da pace özelliği 70 olan oyuncuya +20 pace özelliği eklemek için training aldınız diyelim. Normalde 90 olması gerekir. Fakat yukarıdaki resimde +%15 pace bulunan coach örneğin sizde mevcutsa %15 daha fazla artmış olur özellik yani +20 bastığınızda 90 olacağına 20 artı 20'nin %15 fazlası artmış olur.

Ayrıca bu coach'lar 1 kullanımlık değil. Kalıcı olarak duruyor. Yüzlerce kez bile fitness kartı bassanız coach'ların %'leri artı olarak ekleniyor.

Bahsettiğiniz kartlar %10 Head, %10 Fitness vb. özelliklere sahip olan kartlar mı? Eğer bu kartlar ise ne işe yaradığını ve nasıl kullanılacağını belirteyim. Öncelikle bu kartları satın alıyorsunuz ve takıma gönderiyorsunuz. Takıma gönderdikten sonra başka bir şey yapmanıza gerek kalmıyor. Bu özellikleri ise training kartlarında kullanıyorsunuz. Örneğin bir oyuncunuzun fitness'i %30 kaldı. Siz bu oyunucuyu yedek soyundurup fitness'ının artması yerine fitness kartı aldınız +50 diyelim. Normalde fitness'ı %30 kalan oyuncuya bu kartı bastığınızda %80 olması gerekir fakat bir de %10 fitness staff'ınız varsa %50'nin %10 fazlası artmış olur. Yani 30'dan 80 olacağına %85 olur.

Eki Görüntüle 29169

Ya da pace özelliği 70 olan oyuncuya +20 pace özelliği eklemek için training aldınız diyelim. Normalde 90 olması gerekir. Fakat yukarıdaki resimde +%15 pace bulunan coach örneğin sizde mevcutsa %15 daha fazla artmış olur özellik yani +20 bastığınızda 90 olacağına 20 artı 20'nin %15 fazlası artmış olur.

Ayrıca bu coach'lar 1 kullanımlık değil. Kalıcı olarak duruyor. Yüzlerce kez bile fitness kartı bassanız coach'ların %'leri artı olarak ekleniyor.
@son_goku hocam hortlatmak gibi ama benimde buna benzer bi konum var banada yardımcı olabilirmisin ya kafam çok karıştı
İnşallah konu linki atmak yasak değildir Fifa 15 UT Fitness sorunu

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı