FIFA 15 Kırıldı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bunu sadece ülkemizde değil dünyada yapacak kişi sayısı çok az. O yüzden oyunların fiyatlarını biraz daha uygun tutarlarsa daha az insan korsan oyuna yönelecektir ve Steam büyük bir devrim yaptı zaten fiyatlarda. FIFA dan daha kaliteli oyunlar daha ucuza satılıyor.

Eğer oyun kırılamasaydı bir başarı sayılırdı kırıldığına göre başarısızlık :)
3DM için başarı sayılır herhalde bu sayede isimleri dünya çapında duyulacak. Ama artık Electronic Arts'ın bu adamları işe alması gerekiyor :D

Çalışıyor :). Bunu demek istemezdim ama çok pahalı ve alacak durumum olmadığı için korsan kullanıyorum :(.
Bende çalışmıyor. Ben de kullanmak istemiyorum ama durumum el vermiyor. :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu çok beğenirsen, online oynamak istersen, firmayı desteklemek istersen ya da bazı firmalar için (UBISOFT) daha da çok para basmalarını istersen orjinal alırsın. :)

Crack oyunları oynarken bazı şeyler kısıtlı olabiliyor ama ben o oyuna para vermem.

Gereksiz :spam:

Alabilecek durumun olmaz. Korsan
Ya hocam doğru ama alamıyoruzki kıyamıyoruz paraya napalım ? O zaman çakmalarını oynayalım :LOL:
Paraya kıyamıyorum diyorsun. Demek ki alabilecek durum var sende alman daha iyi olur.

Alabilecek durumun olmaz. Korsan

Paraya kıyamıyorum diyorsun. Demek ki alabilecek durum var sende alman daha iyi olur.
Ya tamam ama yani daha güzel şeyler alabilirim ona. Yani haklımıyım haksızsam sen söyle hocam.

O zaman korsan kullanma daha güzel şeyler al.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı