Fifa 15 Origin İndirme Hızı

ripossan

Hectopat
Yer
İZMİR
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar az önce Fifa 15 satın aldım. Origin'den indirmeye başladım fakat adil kullanım kotamı aşmadığım halde çok yavaş iniyor. Biraz bakındım ama çare bulamadım yardımcı olabilirseniz sevinirim teşekkürler.

Arkadaşlar az önce Fifa 15 satın aldım. Origin'den indirmeye başladım fakat adil kullanım kotamı aşmadığım halde çok yavaş iniyor. Biraz bakındım ama çare bulamadım yardımcı olabilirseniz sevinirim teşekkürler.

Yoğunluktan dolayı olabilir. İnternet hızınız nedir, kaç kb ile iniyor?

Superonline 25MBit, 320 kb ile 400 kb arasında iniyor. Torrentle korsan indirmeyi denedim test amaçlı o zaman indirme hızında herhangi bir sorun yok. Alternatif olarak başka bi yerden indirme şansım var mı?

Origin Server'ları dışında başka indirebileceğiniz bir yer yok, aynı olay BF 3 bedava verildiğinde de oldu, indirme hızı yoğunluktan dolayı azalıyor.

Ah şu sabırsızlıklarım olmasa :D Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim arkadaşlar bekleyeceğim başka çarem yok.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı