FIFA 15 otomatik oynama tuşu nedir?

mertpivvo

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Oyunun animasyonları mekanikleri güzel ama yapay zekasından mıdır oynanışından mıdır çok kötü geldi bana. Gittim dayanamadım kariyer modunda hile yapıp tüm köklü oyuncuları takıma kattım. Bu oyuncular ile ciddi ciddi kariyer oynanmaz tabii ki sıkıcı olur, ben sadece iyi oyuncuları mekaniklere alışmak için aldım. Neyse dandik bir defans oyuncusu arkadan gelip omuz bile atmadan topu alıyor şaka gibi resmen. Topla ceza sahasında 2 saniyeden fazla kalsam topu alıyorlar hele bir dur düşüneyim pasımı veya ara pasımı atayım, değil mi? Tek sorun bu da değil, oyuncular saf gibi duruyor aradan kaçan yok bindiren yok falan bayağı sinir bozucu bir durum. En sıkıcı yanı defans kısmı, adama doğru yavaşça ilerliyorum topu çalacağım kare tuşu veya x tuşu doğru düzgün algılamıyor mu onu da bilmiyorum hayvan gibi defansı olan Chellini ile çat pat geçiyorlar :D Benim kazmalığım da olabilir, direkt Chellini'yi yavaşlatıp da almayı deniyorum zar zor alabiliyorum tabii. Bir ara oyun otomatiğe almıştı oyuncularım kendi kendine oynuyordu o tuşu bulamadım gamepad ile oynuyorum, o tuşu bilen var mı?

he.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı