FIFA 15 Oyuncu Kariyeri

Beytug

Hectopat
Yer
Bartın
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar Fifa 15'de oyuncu kariyeri yapıyorum. Mevkim ''cam'' ama frikik ve penaltılarım kötü ve bana kullandırtmıyorlar. Ve penaltı ve frikikten gol atmadan gelişmiyorlar nasıl yapacağım yardım eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
CAM benim bildiğim "Ofansif Orta Saha Merkez"dir. Eğer mevkin buysa gerçekten ortalama bir free kick ve penaltı kullanman lazım.

Recep abinin mizah yaptığına eminim. :) O tür yeteneklerini geliştirmenin tek yolu sadece bol bol frikik, penaltı kullanmakla değil, aynı zamanda senin oyuncunun gelişmesini beklediğin yön ile de gelişir. Sen ofansif orta saha rolünde oynarken, asistlerini arttırıp, uzaktan şut çekersen eğer, eninde sonunda eline 1-2 frikik düşer. Onları da gole çevirirsen, takımın frikikçisi sen olursun. Bunun dışında, maçları takımı kontrol ederek yapıp, frikik olduğunda, kendine değiştirebilirsin. Ancak o oyununda teknik direktör seni dakika 70 civarı oyundan alıyor. Ne yaparsan yap, oyundan alıyor. Neden bilmiyorum doğrusu. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı