FIFA oyuncu kariyeri reyting düşürme

layfinn

Decapat
FIFA 20'de 3. senede antalyaspor'da 89 reyting ve 85.5m değerde takılı kaldım. 2. sınıf bir takımda olduğum için hiçbir takım bu ücreti ödemiyor. Simüle ediyorum, 3 ortalama reytingde oynuyorum ama bir türlü değerimi düşüremiyorum, ne yapabilirim?

Değerini düşürmeye falan çalışma illaki iyi takımlardan yüksek teklif gelir.
Hocam yarım yıldan fazladır hiç teklif gelmemişti. Bir sezonu birkaç 3 reytingle oynadığım maç harici simüle ettim, yani kadroya alınmadım. Biraz önce yeni sezonun başında transfer sezonunun sonlarına doğru Benfica'dan teklif geldi ve kurtuldum sonunda. Bilmiyorum belki de reyting yükseltmeden bu sezonu oynasam teklif de gelebilirdi ama gerçekten baymıştı. Zaten 2 sezonunu kiralık oynamıştım Porto ve Galatasaray'da. Tekrardan Antalya seviyesi oyuncularla oynamak hiç içimden gelmedi.

1-2 sene kiralık takıl sonra teklif geliyor.
Öyle yaptım hocam, bir sene Galatasaray, yarım sene Porto'dan sonra takıma geri döndüm. Sonrasında 1.5 sene boyunca teklif gelmeyince biraz korktum açıkçası. Neyse ki bir sonraki sezon Benfica'dan teklif geldi. Benfica'da iki maç oynadım ve Antalya'dan ayrılmak istemekle ne kadar haklı olduğumu gördüm. 60 reyting oyuncularla birlikte oynamak gerçekten büyük çileymiş.

Geri
Yukarı