Fifa 16 Açılmama Sorunu

mert59fifa

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba;

Fifa 16 oyununu originden satın aldım. Download yaptım. Oyun yüklendiğinde play'den giriş yapmak istedim. Fakat sycing cloud data %100 oldu, kapandı. Mause ucunda daire döndü. Fakat oyun açılmadı.

Sitedeki konularda açıklanan herşeyi tek tek denedim. Fakat sonuca ulaşamadım. Yardım bekliyorum :(

Fifa 16 Başlamıyor Hatası ve ÇÖZÜMÜ | Teknohead

FIFA 16 Demo Açılmama Sorunu

Win 7 uyumlulukta açmayı denedim. Origin tamamen kapalı iken gerçekleştirdiğim bu işlemler fayda etmedi.
Belgeler klasörünü C de oluşturduğum belgelere taşıdım. Hiç bir formül fayda olmadı.

Pc sistem özelliklerim:
işlemci : İntel(R) Core(TM) i7-2670QM CPU @ 2.20 GHz 2.20 GHz
Yüklü Bellek : 6.00 GB
Sistem türü : 64 bit işletim sistemi, x64 tabanlı işlemci
marka Asus n53sv
windows 10
nvidia geforce GT 540m

FIFA 16 Önerilen Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi:
Windows V/7/8/8.1 - 64-Bit

İşlemci: Intel i5-2550K @ 3.4Ghz (veya AMD FX-6350 Six-Core benzeri veya üst seviye)

RAM: 8 GB

Hard Disk Alanı: 15 GB

Ekran Kartı: ATI Radeon HD 6870, NVIDIA GTX 460

DirectX: 11.0

FIFA 16 Minimum Sistem Gereksinimleri
:

İşletim Sistemi: Windows V/7/8/8.1 -64-bit

İşlemci: Intel Q6600 Core2 Quad @ 2.4Ghz (veya AMD Phenom 7950 Quad-Core, AMD Athlon II X4 620 benzer veya daha üst seviye)

RAM: 4 GB

Hard Disk Alanı: 15 GB

Ekran Kartı: ATI Radeon HD 5770, NVIDIA GTX 650

DirectX
: 11.0

ARKADAŞLAR TEKRARDAN MERHABA SORUNA ÇÖZÜMÜ BİR SİTEDE PAYLAŞMIŞLAR YENİ BULDUM. REKLAM OLMAMASI İÇİN LİNK VERMEDEN KENDIM ANLATICAM. ORADAKI ARKADASA TEŞEKKÜRLERİMLE...

beyler çözümü buldum. linkini verdiğim dosyayı indirin. fifa 16yı nereye kurduysanız oraya atın. sonra dxcpl dosyasını yani attığınız dosyayı açın. edit list e tıklayın ve fifasetupa girin ve fifa config i seçin.ardından yenieden girin. bu sefer fifa16_demo yu seçin.uygula deyin ve tamam deyin.ayrıca oyunun dosya konumunu açıp fifa16_demo ve fifasetup içindeki fifaconfige sağ tıklayın özellikler deyin uyumluluka tıklayın.uyumluluk modundan sisteminizi seçin.eğer windows 10 ise win8 veya win7 yi seçin.
link:http://www.mediafire.com/download/u0cd6gvffbnfuz8/dxcpl64.zip

BUNLARI YAPINCA OLMAZSA AŞAĞIDAKINIDE YAPIN. BENDE SORUN ÇÖZÜLDÜ.

dxcpl'de altta Device Settings diye bir yer var. Orada Feature Level Limit var onu 11_0 yap Force WARP var ona tik at.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı