Fifa 16 TTNET Playstore de Satışa Sunulacak mı ?

William Blazko

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Fifa 15 01.09.2014 tarihinde Playstore da ön siparişe sunulmuştu. Fifa 16 sizce satışa sunulur mu ?
Fikrinizi almak istiyorum sadece. Şimdiden teşekkürler.

Fikrini beyan eden yok mu ?

Hadi bea.

Beyler çıkmayacak mı Playstore'a?Onun haricinde taksitle alınan,TTNET faturasına yansıtılan siteler var mı?Ben anca öyle alabilirimde.

Beyler çıkmayacak mı Playstore'a?Onun haricinde taksitle alınan,TTNET faturasına yansıtılan siteler var mı?Ben anca öyle alabilirimde.
Aynen bende kredi kartı ile almak istemiyorum. Kafalarına göre iş yapıyorlar. Umarım yarın veya bir sonraki gün gelir.

Ayrıca TTnet Playstore da artık EA oyunları bulunmamakta. Belli ki gelmeyecek

Bir site daha buldum.TTNET faturası ile alınabiliyor.Birazdan ben alacağım.LİNK : https://voidu.com/basket
biliyorum fakat taksitli olarak faturaya yansıtarak alınamıyor malesef

Arkadaşlar Playstore yetkilileri 30 Eylül de satışa sunulacağını söylediler. Bakalım göreceğiz,umarım öyle olur.

Fifa 16 TTNET Playstore da satışa sunuldu.Hemen kaptım bir tane. Alacakara da şimdiden hayırlı olsun.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı