FIFA 16 Voidu’da İndirimli Satışta

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036

Voidu bu kez de FIFA 16’yı dünyayla aynı anda, hem de %27 indirimle Türkiye’deki oyunseverlerle buluşturuyor. Gerek teknik gerek görsel olarak her sene gelişimini sürdürerek futbol oyunlarından hoşlanan oyuncuların bir numaralı tercihi olmayı başaran FIFA serisi, son oyunuyla çıtayı bir kademe daha yükseltti. Aralarında Türkiye Süper Toto Süper Lig’in de olduğu 30’dan fazla ligin yer

FIFA 16 Voidu’da İndirimli Satışta Technopat

Daha fazlası...

Voidu'ya neden giremiyorum ? Site yükleniyor ancak boş sayfa şeklinde önümde duruyor.

Voidu bu kez de FIFA 16’yı dünyayla aynı anda, hem de %27 indirimle Türkiye’deki oyunseverlerle buluşturuyor. Gerek teknik gerek görsel olarak her sene gelişimini sürdürerek futbol oyunlarından hoşlanan oyuncuların bir numaralı tercihi olmayı başaran FIFA serisi, son oyunuyla çıtayı bir kademe daha yükseltti. Aralarında Türkiye Süper Toto Süper Lig’in de olduğu 30’dan fazla ligin yer

FIFA 16 Voidu’da İndirimli Satışta Technopat

Daha fazlası...
Bilgilendirme için teşekkür ederiz.Ben burdan almayı düşünüyorum fakat ne kadar güvenilir bir site?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı