Fifa 16 vs Pes 16

Bilgisayar için asla ama asla tercih edilmemeli PES. PS4 için hazırlanılmış uğraşılmış bu çok açık. Next Gen yok PC'de. Herkes yüzler iyi diyor ama Fifa 2005'in reworkü gibi olmuş yüzler. Oynanış rezalet. Oyuncular hangi ara yoruluyor ne oluyor ne bitiyor hiç birşeye hakim olamıyorsunuz. Koşuşları, pas verişleri, şut atışları hepsi saçma sapan. Ateri oyunu gibi. Bunu dışardan izlediğiniz videodan çok rahat anlayabilceğinizi sanmıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İspatı kendi videom. Burada oyun çok güzel duruyor olabilir ama değil hayır! Klavyeyi elinize aldığınızda çok daha net anlayacaksınız şurda dediklerimi. Ben güzel oyunun fanıyım. Ea ya da konami babamın malı değil beni ilgilendirmez objektif kendi oyun futbol zevkime göre söylüyorum. Fifa siparişini verdim ucuzlamasını bekliyordum o zamana kadar pes ile idare ederim dedim ama yok. Oynancak gibi değil...

Pes bu sene kendini geliştirmiş olsa bile lisans problemleri vs. hala devam ediyor. Türkiye Ligi-Türkçe Dil Desteği Ultimate Team gibi etkenlerden FIFA diyorum. Ayrıca oyun sizinde dediğiniz gibi daha zor olacak bu da daha heyecanlı hale getirecek.

Pes bu sene kendini geliştirmiş olsa bile lisans problemleri vs. hala devam ediyor. Türkiye Ligi-Türkçe Dil Desteği Ultimate Team gibi etkenlerden FIFA diyorum. Ayrıca oyun sizinde dediğiniz gibi daha zor olacak bu da daha heyecanlı hale getirecek.

Evet 2015'in tüm eksiklikleri olmasa bile oynanış mükemmel hale gelmiş bu sene, demo'dan çok keyif aldım. Siparişi verdim hali hazırda kardeşim Fifa'dan vazgeçilmez PES bu haldeyken...

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı