FIFA 17 Kasma Sorunu

Alasvn1

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, ben FIFA 17'yi 20-25 gün önce hiç kasmadan oynuyordum, şu an maç full kasmaya başladı bir yavaşlık var. Oynanmıyor, ne yapmam lazım driverları güncelledim.

Arkadaşlar yardım edebilecek yokmu ya herşeyi yaptım laptopda kasmayan oyunların hepsi şimdi kasmaya başladı ne yaptıysam olmadı

Birden mi kasmaya başladı? Elbet bir nedeni vardır. Fazla mı ısınıyor laptobun?

Evet abi şöyle 2 3 gündür kasıyor evet laptop baya ısınıyor ondan önce hiç böyle bir kasma sorunu yoktu.

Her oyunda oluyor nba 2k17 de filan normalde hepsini hiç kasmadan rahat bir şekilde oynuyordum

Soğutucun eskisi kadar iyi soğutamıyor demek ki. Zaten böyle mevsim normallerinin üstünde sıcaklıklarda hangi laptop aşırı ısınmaz...

Sen laptobunu soğuk/daha ılıman bir yere geçirip test et, eğer hala çok ısınıyorsa içini aç bir kasa temizliği yap. Gerekliyse macun da yenile.

Soğutucun eskisi kadar iyi soğutamıyor demek ki. Zaten böyle mevsim normallerinin üstünde sıcaklıklarda hangi laptop aşırı ısınmaz...

Sen laptobunu soğuk/daha ılıman bir yere geçirip test et, eğer hala çok ısınıyorsa içini aç bir kasa temizliği yap. Gerekliyse macun da yenile.

soğutucu kullanmıyorum abi şuan serin bir yere geçtim ama laptop yine ısınıyor termal macun değiştirmeyi düşünüyorum dedğin gibi içini de temizleteceğim önerebileceğin bir termal macun varmı ?

soğutucu kullanmıyorum abi şuan serin bir yere geçtim ama laptop yine ısınıyor termal macun değiştirmeyi düşünüyorum dedğin gibi içini de temizleteceğim önerebileceğin bir termal macun varmı ?

Ben de İstanbul'a dönünce hem laptobumun hem de kasamın termal macunu yenileyeceğim, daha önce hiç yapmadığım için bi tavsiyem yok ancak forumda daha önce açılan konuları incele bence, ben de ona göre alacağım termal macunu.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı