FIFA 17 R7 250 ve Phenom II X4 965 Kasma Sorunu

Daha fazla  
Herkese iyi günler. FIFA 17 satın aldım daha tam yüklenmedi, %25 iken demo sürüme erişim verdi sanırım. 40-60 arası FPS alıyorum fakat anlam veremediğim bir hantallık ve kasma var oyunda, yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  • MSI R7 250
  • Phenom II X4 965
  • 4GB RAM
X9Gvk6.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese iyi günler. FIFA 17 satın aldım daha tam yüklenmedi, %25 iken demo sürüme erişim verdi sanırım. 40-60 arası FPS alıyorum fakat anlam veremediğim bir hantallık ve kasma var oyunda, yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  • MSI R7 250
  • Phenom II X4 965
  • 4GB RAM
Eki Görüntüle 210888
MSAA x2 olarak ayarlayın. FPS sabitleyin. Kalite ayarlarını otomatiğe alın.

MSAA x2 olarak ayarlayın. FPS sabitleyin. Kalite ayarlarını otomatiğe alın.
öncelikle teşekkürler dediğiniz ayarların çok yararı oldu fakat hala biraz hantallık var oyunda msaa 4x de denedim çözünürlüğü arttırdım daha güzel oldu sağolasın
benim 4 gb ramim var sistem gereksinimleride minimum 8 gb istemiş fifa 4gb ram taksam fark eder mi sizce ?

öncelikle teşekkürler dediğiniz ayarların çok yararı oldu fakat hala biraz hantallık var oyunda msaa 4x de denedim çözünürlüğü arttırdım daha güzel oldu sağolasın
benim 4 gb ramim var sistem gereksinimleride minimum 8 gb istemiş fifa 4gb ram taksam fark eder mi sizce ?
Tabi ki olabilir. Fifa 17 6 GB RAM kullanıyor bazen bende. RAM takviyesi yapma imkanınız var ise iyi olur ve bu şart bence.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı