Fifa 17 Slow Motion Sorunu

Berkeeed

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyun açılıyor hiçbir sorun yok 60 FPS alıyorum ancak maça girince oyun slow motion oluyor. FPS'de sıkıntı yok sabit 60 ancak oynanacak derecede değil oyun. Antremanlarda falan da sorun yok. İnternette benim gibi sorun yaşayanlar var ancak kimse çözüm bulamamış. Yardımcı olursanız sevinirim.

Oyun orjinal değil. Gamepadi çıkarıp denedim biraz azalıyo ama 15 saniye falan sonra eski haline dönüyor. Siteye baktım downclock yapın diyor ancak nasıl yapacağımı bilmiyorum :(

Korsana destek verilmiyor.
Yalnız çoğu kişide gamepad çıkarınca düzelmiş. Sizde düzelmemesi garip.
Diğer yandan Windows 10 kullanıyorsanız bunu yapabilirsiniz: Windows 10'da Xbox DVR Nasıl Devre Dışı Bırakılır? - Technopat

Başka çözüm yolu var ama pek anlamadım. Maalesef Türkçe yazı bulmak zor. Ancak bu kadar bilgi edinebildim. Son olarak oyunun güncelleştirmeleri falan varsa yapabilirsiniz.

Diğer yandan, dediğim gibi korsana destek verilmiyor. Orijinal almanız lazım.

CPU kullanımına bakın. Ne kadar 60 FPS alsanızda oyunun yavaş hareket etmesinin sebebi o olabilir. Hizmetler bölümünden Windows Update ve Windows Search'ü kapatıp deneyin bir de. FIFA 18'i orjinal oynamanız dileğiyle. Korsana hayır!

Oyunu korsan olarak ediniyorsunuz, güncelleme almayan, sorunlu olması muhtemel olan ve olasılıkla bilgisayarınıza virüs bulaştıran türden bir iş yapıyorsunuz, sonradan da bir sorun yaşayınca hemen insanlara soruyorsunuz.
Emek hırsızlığı yapmayın arkadaşlar.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı