FIFA 18 Coins Nerede Satılabilir?

Bana kalırsa hiçbir şey değişmeyecek. PES oyuncunun gücünü sahaya yansıtmada hep 1 numaraydı. FIFA'nın iyi olduğu konu ise atmosferdi. Ve izlediğim videolara göre bunu da kaybedecek gibi.
Pes oyununda da var böyle oyuncu güçleri De Gea'nın sıçraması Pes'te 76 fifada 91 siz düşünün. Pes özellikleri yansıtıyordu ama bazıları aşırı güçlüydü mesela Zlatan İbrahimovic. Herif devrilmiyor. Şutu çekiyor sanki 500 km hızla gidiyor top kalecinin tutması imkansız gibi oluyor.
@FurkanAltun 300-400 TL harcadım çıkan eniidüşürdüğüm fabregas :D SBC de 30K ya satmıştım.

Trading yayınlarına takıldım 2 haftada 300-400K para kasmıştım TOTY ler çıktığı zaman. Bu yıl alırsam hiç paket almayıp full trading yapacam.
Şu EA ve KONAMI bir araya gelip bir futbol oyunu çıkarsın en büyük hayalim bu. Grafikleri PES yapsın oynanışı Fifa statslara gelince düşünüp yapılsın.
@FurkanAltun 300-400 TL harcadım çıkan eniidüşürdüğüm fabregas :D SBC de 30K ya satmıştım.

Trading yayınlarına takıldım 2 haftada 300-400K para kasmıştım TOTY ler çıktığı zaman. Bu yıl alırsam hiç paket almayıp full trading yapacam.
Adam 1 milyon points çekip 1 toty çıkaramadı ya kim bilir nasıl canı yanmıştır.

Evet PES serilerinde hep kaleciler berbattı bende Neuer var Muslera daha iyi oynuyordu :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı