FIFA 18 GamePad Ayarları

Aydın Bekoğlu

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Back-End Developer
Arkadaşlar FIFA'nın her sene çıkan oyunlarında normal kol sorunları oluyor. Xbox koldaki gibi rahat oynanmıyor veya Xbox kolunda olan bazı özellikler kullanılmıyor. Geçen sene FIFA 17 oynamak için bazı ayarlar yapmıştım ve rahat bir şekilde oynamıştım. Fakat FIFA 18 daha yeni çıktığından FIFA 18 özel ayarları internette bulamıyorum. Daha ayrıntılı anlatmam gerekirse X 'e basıyorum Şut çekiyor. Şuta basıyorum Pas atıyor. E şimdi diyeceksiniz o zaman Şut ile Pas yerini değiştir. Onu da yapıyorum bu sefer X 'e basınca ara pas veya orta açıyor :D Ayarlara baktığımda ise X = Pas gözüküyor. Kısacası çözümünü bilen var mı? Xbox One koluna 200 TL veremem.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlla Xbox One koluna 200 TL vermene gerek yok ki, git al bir tane F310 tamamdır. Ben de var mesela hiç sıkıntı yaşamadım. Direk kendisi ayarlardı. Eğer bütçem yok dersen o ayrı, ona bir şey diyemem.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı