FIFA 18 Klavye Çalışmaması

rakican36

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhabalar, 2 gün önce FIFA 18 satın aldım oyun %24'ken Demo seklinde oynamaya izin veriyor, kendim klavye üzerinden bir maç attım sonra Gamepad bağlayarak kardeşimle oynadım gayet sıkıntısız. Oyun tamamen indi ertesi gün oyuna girdim fakat dil seçim ekranını bile geçemiyorum fareyle tıkladım Türkçe'ye, sonraki ekranı da geçemedim. Boşluk ya da Enter basın diyor ama ikisine de basmama rağmen olmuyor, oyunu kapatıp Gamepadi bağlayıp tekrar girdim baktım ki Gamepad ile kontrol edebiliyorum.
Kontrolleri ozellestir bolumune giriyorum Gamepad ile orada klavye görünüyor ama yeni tuş ataması yapamıyorum, oyun içinde ESC, Enter bile çalısmıyor. Hevesim kursağımda kaldı anlayacağınız. Başta Recep ağabey olmak üzere herkesin yardımını bekliyorum. Şimdiden tesekkurler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunun kendi sunduğu hazır ayarları değiştiremezsin. Aşağıdaki resimde Preset yerini Custom yaparsan ayarlar değişecektir. Kaydederken ayrı kaydetmeyi unutma. Elimde oyun bulunmadığı için temsili bir resim buldum. Ekran farklılık gösterebilir. Türkçe dil seçeneklerinde nasıl yazdığını da bilmiyorum.

maxresdefault.jpg

Oyunun kendi sunduğu hazır ayarları değiştiremezsin. Aşağıdaki resimde Preset yerini Custom yaparsan ayarlar değişecektir. Kaydederken ayrı kaydetmeyi unutma. Elimde oyun bulunmadığı için temsili bir resim buldum. Ekran farklılık gösterebilir. Türkçe dil seçeneklerinde nasıl yazdığını da bilmiyorum.

Eki Görüntüle 278996
. Merhaba yarına kadar ceza almısım kendi hesabımdan cevaplayamadım o yuzden,bu kardesımın hesabı siz beni yanlış anladınız.Customdaykende değiştiremiyorum bildiginiz oyun içinde klavye iptal oldu.Yeni bir tuş atamak kenarda dursun menüler arası geciş Esc Enter bile yok

Kardeşim oyunu tam ekran değil pencerede oyna o zaman tuş sorunu kalkıyor bide klavye ayarlarini yap kendine göre ondan sonra kol takarsan sakın kolu ayarlama kol oldugu gibi kalsin o şekil oyna kolu değişince klavye tuşlarıda karısıyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı