FIFA 18 PC spiker sesi gelmeme sorunu

PainkillerArda

Decapat
Arkadaşlar son güncellemeden sonra benim oyunda spikerin sesi gelmemeye başladı. Daha sonra gittim ayarlara ve böyle bir şeyle karşılaştım. Nasıl çözebilirim? Yardım eder misiniz? 1 haftadır FIFA oynayamıyorum. Bu olay herkesin de başına gelmemiş diye düşünüyorum çünkü online sezonlar girmiştim ve karşımdaki adamın mikrofonu açıktı ve spiker sesi geliyordu onun bana.

fifa 18 spiker hatası.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Güncelleme sonrası aynı durum bende de var. Oyunu açarken dili İngilizce seçip tekrar deneyin. Dille ilgili bir bug olabilir.

Aynı sorunu ben de yaşıyorum. En son gelen bildiride, dili artık Origin'den seçebileceğimizi ve oyun içinde değiştiremeyeceğimizi okumuştum ama Orgin'den o kadar yapmaya çalıştım, yapamıyorum. Sorun sende değil, herkeste var.

Buyurun arkadaşlar. Videolu anlatım, açıklamayı okuyun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yazacağın sadece şuydu: Origin'de Fifa 18 oyununun yanındaki ayar (settings) simgesine tıkladıktan sonra Game Properties'e girilir. Advanced Launch Options'dan Game Language English seçilir. Oyuna girerken Türkçe dil seçebilirsiniz, yine de spiker çalışır. Video çekmene, Youtube'a upload etmene bile gerek yoktu. Ayrıca sana yorum attıktan 1 dakika sonra başka forumda soruma cevap buldum.

Yazacağın sadece şuydu: Origin'de Fifa 18 oyununun yanındaki ayar (settings) simgesine tıkladıktan sonra Game Properties'e girilir. Advanced Launch Options'dan Game Language English seçilir. Oyuna girerken Türkçe dil seçebilirsiniz, yine de spiker çalışır. Video çekmene, Youtube'a upload etmene bile gerek yoktu. Ayrıca sana yorum attıktan 1 dakika sonra başka forumda soruma cevap buldum.
Neden başkalarının yaptıkları zoruna gidiyor? Burada dostça, birbirimize bilgi paylaşımı yapıyoruz. Seni o kadar geren nedir onu anlamadım. Ayrıca video atmamın sebebi, Youtub'er olmak falan değil. Öyle düşünüyorsan, yanlışsın. Kimisi yazılı tariften anlamaz, bulamaz diye. İyi günler dilerim

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı