Boykot hakkında ne düşünüyorsunuz?

O ürünler Türkiye'ye girdikten sonra sen alsanda almasanda bir işe yaramaz senin yaptığın boykot. Ayrıca kendi ırkdaşları önemsemiyor bunu ben mi önemseyeceğim? Boykot yapan yobaz kesim tarafından McDonald's Starbucks gibi yerlerden alışveriş yapan insanlar linçleniyor. Size mi kaldı milletin yediği içtiği. Sırf bu örnek bile ülkenin ne kadar gerikafalı olduğunu ve ülkedeki insanların islama karşı ön yargılı olmasına sebep olabileceğini gösterir.

Ayrıca Filistin Ermeni soykırımını tanıyan ve Doğu Türkistan'a yapılan zulmü destekleyen ülkelerden biridir. Bırak desteklemeyi, boykot etmeyi günahımı vermem.

Son düzenleme:
Bunu yapan filistindeki masum insanlar mı peki? Senin mantığınla is*d'de Türkler de var BM Türkiye'ye yaptırımlar uygulamalı? Adamlar yıllarca İngiliz sömürgesindeydi bu adamların bayrak seçme hakkı mı var, bayraklarının tarihine bak İngiliz askerleri görürsün hep. Bireyciliği kafanda oturtmamışsın. Sadece masum insanlara muhalefet olabilmek için uğraşıyorsun.

Aynı şekil de Doğu Türkistan'da da Türkistan İslam Partisi diye bir örgüt var ve bu örgüt "Terör" örgütü imiş fakat bu Doğu Türkistandaki insanların haksız yere gördüğü işgenceleri legalleştirmiyor değil mi?

Eki Görüntüle 2195689
+ Bu partinin suriye koluda var aynı yönetimden Türkiye'nin Terörist sayma sebebi bu

Bunu yapan filistindeki masum insanlar mı peki? Senin mantığınla is*d'de Türkler de var BM Türkiye'ye yaptırımlar uygulamalı? Adamlar yıllarca İngiliz sömürgesindeydi bu adamların bayrak seçme hakkı mı var, bayraklarının tarihine bak İngiliz askerleri görürsün hep. Bireyciliği kafanda oturtmamışsın. Sadece masum insanlara muhalefet olabilmek için uğraşıyorsun.

Aynı şekil de Doğu Türkistan'da da Türkistan İslam Partisi diye bir örgüt var ve bu örgüt "Terör" örgütü imiş fakat bu Doğu Türkistandaki insanların haksız yere gördüğü işgenceleri legalleştirmiyor değil mi?

Eki Görüntüle 2195689
Lawrence, Haşimi Araplarını Osmanlı İmparatorluğu’na Karşı Ayaklanmaları İçin Nasıl Aldattı (İngiliz Gizli Belgelerine Göre) – Türk Tarih Kurumu Başkanlığı Türk Tarih Kurumundan Arap ayaklanmasına dair. Daha da detay istersen onlarca kaynak atabilirim.
Evet bunu yapan filistindeki masum insanların dedeleridir. Orda da bu var şurada da şu var diyerek olayı küçültemezsiniz. şerif hüseyin ve lawrence peşine takılan binlerce arap vatandaş, er ve subay kanal harekatında suriye cephesinde Türk askerlerinin esir alınmasına ve kanlarının dökülmesine sebep olmuştur.
Tabii ki günümüzde Filistin halkı yaşanılanlar karşısında mazlum durumdadır. Fakat biz ülkece hayır kurumu değiliz. Türk'ün çıkarı ne taraftaysa o tarafta durmalıdır. Filistin daha önce de söylediğim gibi her konuda karşımızda.

Kıbrıs'ta Rum kesimine destek:

filistin, Türkiye'nin doğu akdeniz'deki hak iddialarına karşı olarak kurulan doğu akdeniz gaz forumuna üye oluyor.
eastern mediterranean gas forum dahilinde, yunanistan, mısır, kıbrıs rum kesimi ve israil ile birlikte türkiye'nin mavi vatan tezine karşı cephe alıyor.

Filistin ve Çin:

Barış Pınarı harekatına kınama:

Son düzenleme:
Lawrence, Haşimi Araplarını Osmanlı İmparatorluğu’na Karşı Ayaklanmaları İçin Nasıl Aldattı (İngiliz Gizli Belgelerine Göre) – Türk Tarih Kurumu Başkanlığı Türk tarih kurumundan Arap ayaklanmasına dair. Daha da detay istersen onlarca kaynak atabilirim.
Evet bunu yapan filistindeki masum insanların dedeleridir. Orada da bu var şurada da şu var diyerek olayı küçültemezsiniz. Şerif Hüseyin ve lawrence peşine takılan binlerce Arap vatandaş, er ve subay kanal harekatında Suriye cephesinde Türk askerlerinin esir alınmasına ve kanlarının dökülmesine sebep olmuştur.
Tabii ki günümüzde filistin halkı yaşanılanlar karşısında mazlum durumdadır. Fakat biz ülkece hayır kurumu değiliz. Türk'ün çıkarı ne taraftaysa o tarafta durmalıdır. Filistin daha önce de söylediğim gibi her konuda karşımızda.

Kıbrıs'ta rum kesimine destek:

Filistin, Türkiye'nin doğu Akdeniz'deki hak iddialarına karşı olarak kurulan doğu Akdeniz gaz forumuna üye oluyor.
Eastern mediterranean gas forum dahilinde, Yunanistan, mısır, Kıbrıs rum kesimi ve İsrail ile birlikte Türkiye'nin mavi vatan tezine karşı cephe alıyor.

Filistin Çin'in Uygur Türklerine karşı olan politikasını onaylıyor.

Barış pınarı harekatına kınama:

Bunlar ve daha birçok sebepten filistine destek vermemeliyiz.(yazı denetimi F'yi büyütmediğini mutluluk içinde söylüyorum.)

Bunlar ve daha birçok sebepten filistine destek vermemeliyiz.(yazı denetimi F'yi büyütmediğini mutluluk içinde söylüyorum.)
Hocam yalnız İsrail destekçiliği yapmakta saçmalıktan ibaret. Ben sadece Allah mazluma yardım etsin diyorum ve arapların hiç bir zaman ''kardeşimiz'' veya dostumuz bence olmadığını söylüyorum. Türk çıkarı neredeyse orada olmalıdır.

Son düzenleme:
Hocam yalnız İsrail destekçiliği yapmakta saçmalıktan ibaret. Ben sadece Allah mazluma yardım etsin diyorum ve arapların hiçbir zaman "kardeşimiz" veya dostumuz bence olmadığını söylüyorum. Türk çıkarı neredeyse orada olmalıdır.

Çıkarlarımız şu an İsrail ile diye bende onu destekliyorum.

Lawrence, Haşimi Araplarını Osmanlı İmparatorluğu’na Karşı Ayaklanmaları İçin Nasıl Aldattı (İngiliz Gizli Belgelerine Göre) – Türk Tarih Kurumu Başkanlığı Türk Tarih Kurumundan Arap ayaklanmasına dair. Daha da detay istersen onlarca kaynak atabilirim.
Evet bunu yapan filistindeki masum insanların dedeleridir. Orda da bu var şurada da şu var diyerek olayı küçültemezsiniz. şerif hüseyin ve lawrence peşine takılan binlerce arap vatandaş, er ve subay kanal harekatında suriye cephesinde Türk askerlerinin esir alınmasına ve kanlarının dökülmesine sebep olmuştur.
Tabii ki günümüzde Filistin halkı yaşanılanlar karşısında mazlum durumdadır. Fakat biz ülkece hayır kurumu değiliz. Türk'ün çıkarı ne taraftaysa o tarafta durmalıdır. Filistin daha önce de söylediğim gibi her konuda karşımızda.

Kıbrıs'ta Rum kesimine destek:

filistin, Türkiye'nin doğu akdeniz'deki hak iddialarına karşı olarak kurulan doğu akdeniz gaz forumuna üye oluyor.
eastern mediterranean gas forum dahilinde, yunanistan, mısır, kıbrıs rum kesimi ve israil ile birlikte türkiye'nin mavi vatan tezine karşı cephe alıyor.

Filistin ve Çin:

Barış Pınarı harekatına kınama:
Kahrolsun Filistin.

Geri
Yukarı